REKLAMA

Bankowy rozkład jazdy na czerwiec 2021 r.

2021-05-28 15:48
publikacja
2021-05-28 15:48
Bankowy rozkład jazdy na czerwiec 2021 r.
Bankowy rozkład jazdy na czerwiec 2021 r.
fot. HH / / Bankier.pl

W czerwcu szykuje się aktualizacja dokumentów w dwóch bankach. W Citi Handlowym wejdą w życie nowe cenniki, natomiast Toyota Bank wziął na tapet regulamin świadczenia usług.

16 czerwca 2021 r. to data, którą powinni zapamiętać klienci Citi Handlowego. To właśnie tego dnia zacznie obowiązywać nowa tabela opłat i prowizji. Wśród „nowości” znajdzie się zmiana dotycząca opłaty za prowadzenie kont Citigold oraz Citigold Private Banking, a także rachunków walutowych innych niż w EUR, USD, GBP oraz CHF. To także ostatnie chwile na założenie konta Citi Priority. 16 czerwca br. będzie on przesunięty do obsługi.

30 czerwca 2021 r. wchodzi w życie nowa wersja regulaminu świadczenia usług dla konsumentów w Toyota Banku. Konieczność aktualizacji jest podyktowana zaplanowanymi zmianami w sposobie dostarczania części dokumentacji w ramach pakietu powitalnego. Od tego dnia bank będzie mógł go wysyłać na podany przez klienta adres mailowy.

W czerwcu kończy się także kilkanaście promocji banków. Część z nich to oferty specjalne kont osobistych (np. w Banku Pekao, BNP Paribas Banku Polska, ING Banku Śląskim, PKO Banku Polskim), część kredytów hipotecznych (w ING Banku Śląskim czy mBanku). Znajdą się także propozycje dotyczące np. kont oszczędnościowych (np. w Alior Banku, Banku Pekao czy Santander Consumer Banku).

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na czerwiec 2021 r.

Monika Dekrewicz

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
kamilke
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe konto i kartę. Zakłada się całkowicie online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli około 100 zł premii :)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Zmiany w bankach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki