BPH TFI z aplikacją mobilną

BPH TFI udostępniło aplikację mobilną – BPH TFI Analizy Mobile – umożliwiającą klientom w szybki i wygodny sposób na bieżąco śledzić wyniki funduszy zarządzanych przez BPH TFI oraz zmiany wycen jednostek uczestnictwa i certyfikatów inwestycyjnych.


Dodatkowo, Towarzystwo wprowadziło nową wersję popularnego wśród klientów serwisu służącego do
analizy funduszy BPH TFI, który w wersji testowej dostępny jest na stronie bphtfi.pl/noweanalizy


Aplikacja BPH TFI Analizy Mobile przeznaczona jest na najbardziej popularne obecnie platformy: iOS (iPad/iPhone), Android oraz Symbian. Wyniki inwestycyjne funduszy oraz aktualne i historyczne wyceny prezentowane są na dwa sposoby – za pomocą wykresu liniowego lub kalkulatora stóp zwrotu. Użytkownik może także zbudować indywidualny portfel inwestycyjny i śledzić na bieżąco wyniki funduszy, w które zainwestował. Aplikacja zapewnia również dostęp do informacji na temat BPH TFI, posiada łatwe i przejrzyste menu oraz dwa warianty kolorystyczne.

Aplikacja wymaga podłączenia do internetu jedynie w celu aktualizacji bazy danych - nowe wartości wycen. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów z aplikacjami dla danego systemu (AppStore, Android Market, Ovi Store). Linki do aplikacji znajdują się na stronie www.bphtfi.pl/aplikacja-mobilna/, zaś pełna lista kompatybilnych z aplikacją telefonów dostępna jest na stronie: bphtfi.pl/aplikacja-mobilna/#modele-telefonow .


- Wykorzystanie nowych technologii jest od wielu lat jednym z ważniejszych elementów naszych działań. Aplikacja mobilna czy też wprowadzony ostatnio system elektronicznego potwierdzania transakcji - do korzystania z którego gorąco zachęcamy Klientów - to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim szybkość w dostępie do informacji – mówi Rafał Grzesik, Kierownik ds. Marketingu BPH TFI.


Nowa testowa wersja serwisu umożliwiającego dokładną analizę wyników funduszy analizy.bphtfi.pl (dostępna na stronie bphtfi.pl/noweanalizy ), zyskała bardziej przejrzystą szatę graficzną oraz wiele dodatkowych funkcjonalności, m.in. nowy kalkulator stóp zwrotu czy kreator budowy portfela, jak również nowy moduł aktualności oraz opcję ustawiania wielkości wykresu.


- Naszym głównym celem był rozwój aplikacji tak, aby była jeszcze wygodniejsza, szybsza i łatwiejsza w obsłudze. Za przykład może posłużyć możliwość zapisywania swoich inwestycji, dzięki czemu przy ponownym odwiedzeniu serwisu, nie ma potrzeby wprowadzania po raz kolejny ustawień, wyboru funduszy, składu procentowego czy innych parametrów – dodaje Rafał Grzesik./ BPH TFI
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~misiek

Lepiej niech się wezmą za aplikacje do obsługi konta osobistego przez iPad / iPhon

!
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.