REKLAMA
ZOOM NA SPÓŁKI

BIO PLANET S.A.: Podpisanie umowy o dotację z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.

2023-04-19 15:44
publikacja
2023-04-19 15:44
Spis treści:

1. RAPORT

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
ESPI_Raport_nr_7_2023_Podpisanie_umowy_o_dotacje_z_Krajowym_Osrodkiem_Wsparcia_Rolnictwa.docx  (RAPORT)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
RAPORT UNI - PL nr 7 / 2023
Data sporządzenia: 2023-04-19
Skrócona nazwa emitenta
BIO PLANET S.A.
Temat
Podpisanie umowy o dotację z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.
Rynek oficjalnych notowań giełdowych - podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Inny rynek regulowany - podstawa prawna
Treść raportu:
Zarząd Bio Planet S.A. informuje, że w dniu 19 kwietnia 2023 roku w ramach Konsorcjum z przedsiębiorcą Putka Sp. z o.o. podpisał umowę o przyznanie dotacji w wysokości 1.463.335,08 zł z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa z siedzibą w Warszawie zwanym dalej „KOWR”. Jest to przedsięwzięcie realizowane w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Realizowany program prowadzi do osiągnięcia celu szczegółowego dla wsparcia działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym, poprawy konkurencyjności producentów rolnych poprzez lepsze ich zintegrowanie z łańcuchem rolno-spożywczym poprzez systemy jakości, dodawanie wartości do produktów rolnych, promocję na rynkach lokalnych i krótkie cykle dostaw, prowadzące do realizacji celów.
Załączniki
Plik Opis
ESPI Raport nr 7 2023 Podpisanie umowy o dotację z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.docxESPI Raport nr 7 2023 Podpisanie umowy o dotację z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa.docx

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-04-19 Sylwester Strużyna Prezes Zarządu
2023-04-19 Grzegorz Mulik Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki