Awaria SkyCash – nie kupisz biletu

Wojciech Boczoń2018-09-24 08:29, akt.2018-09-24 10:38analityk Bankier.pl
publikacja
2018-09-24 08:29
aktualizacja
2018-09-24 10:38
SkyCash

Nie działa aplikacja Skycash – jej użytkownicy nie mogą m.in. dokonać zakupu biletów komunikacyjnych czy opłacić parkingu. Awaria ma prawdopodobnie związek z problemami, jakie występują po stronie Home.pl.

Aktualizacja. W poniedziałek po godz. 10.30 aplikacja zaczęła działać.

/ Bankier.pl

Jak donieśli nam czytelnicy na adres alert@bankier.pl, nie działa aplikacja Skycash. Nie można się zalogować do programu, a to oznacza, że zakup biletów komunikacyjnych czy parkingowych jest obecnie niemożliwy. Nie można też wyświetlić biletów, które znajdują się w zakładce „Kontrola biletów”.

Awaria ma prawdopodobnie związek z problemami, jakie występują obecnie po stronie dostawcy usług hostingowych – firmy home.pl.

- Od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl - stron WWW, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy – czytamy na stronie home.pl.

Bilety zdalnie można kupić za pomocą alternatywnej aplikacji – mPay. Niestety system ten nie działa wszędzie tam, gdzie Skycash.

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Prześwietla i recenzuje najnowsze produkty i usługi finansowe, zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem finansów osobistych. Ma konto w każdym banku, więc systemy bankowości internetowej i mobilnej nie mają dla niego tajemnic. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący PRNews.pl - największego w kraju serwisu dla branży bankowej. Laureat nagrody dziennikarskiej im. Mariana Krzaka, Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich.

Tematy
Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Używane w niskich ratach? Bezpieczne na wakacje. Znajdź swoje wymarzone auto>>

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki