REKLAMA
Tour de spółki

Augustyniak: Z tymi biznesami trafiłem w rynek

2015-12-02 11:40
publikacja
2015-12-02 11:40
Idea Bank

Prezes Idea Banku Jarosław Augustyniak, zdradził nam, które jego biznesy są mu najbliższe i w które z nich mocno się zaangażował.

 - Muszę powiedzieć o moim ostatnim projekcie, czyli Idea Banku, bo jest najbliższy mojemu sercu. Jestem mocno zaangażowany, taka jest prawda, ale nie będę ukrywał, że Idea Bank, podobnie jak Expander, to są dwa biznesy, w których bardzo mocno udało się trafić w rynek, trafić w potrzeby klienta - mówi Jarosław Augustyniak.

W przypadku Expandera, było to doradztwo przy kredytach hipotecznych. W czasie, kiedy ludzie zaczęli się tym interesować, a my byliśmy jedyną instytucją, która doradzała w tym zakresie.

W przypadku Idea Banku jest to doradztwo dla firm, finansowanie przedsiębiorców, dla rynku, który bardzo szybko rośnie i się zmienia. Ludzie nie chcą pracować w korporacjach, chcą prowadzić własny biznes. Dzięki internetowi zburzone zostały bariery wejścia na rynek z produktem - mówi prezes Idea Banku.

Rozmawiała Anna Drozd

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (24)

dodaj komentarz
~Klasyk
"Dla prawdziwego faceta nie jest ważne jak zaczynał, ale jak kończy". Idea Bank "umoczył" na wschodzie i wycofuje się rakiem ze stratami. Teraz czas na restrukturyzację w kraju i szukanie przewagi konkurencyjnej, bo jak jej nie znajdą, to mogą skończyć jak Wołomin...
~Frankowicz
Czytam te komentarze i jedno Wam doradzę: zmieńcie nazwę serwisu, bo "bankier" źle się kojarzy.
~Marta
W w sprawie kredytów frankowych też doradzaliście? Jak tak, to gratuluje trefnego produktu! Udała wam sie grabież Polaków!
~AllanFrank
Banksterzy oddajcie zagrabione Polakom pieniądze oszustwem na wnuczka. Złodzieje, koniec okradania ludzi. Wypłacamy kasę z tego banku. Leci na łeb na szyję
~Koska
Zaczyna sie od grupowych zwolnien, a potem bank upada, wiec ludzie wypłacajcie swoje pieniadze, bo ich nie zobaczycie, ten bank kradnie i upadnie!
~Kama
a od kiedy zwolnienia grupowe prowadzą odrazu do upadku?
~mIKAZA
TAK TRAFIACIE W GUSTA KLIENTA, ZE CI KLIENCI MAJA SAME DŁUUUGI DO SPAŁACENIA KORZYSTAJAC Z WASZYCH USŁUG. TO WYMYSLANIE KOLEJNYCH PSEUDO PRODUKTÓW, PSEUDO INTERESÓW ABY OGRABIC KLIENTÓW. NIE WSPOMNE O TYM,ZE MACIE MULTUM POZWÓW W SĄDACH ZA OSZUKAŃCZE KREDYTY!
~Edw
Coraz mniej ludzi daje się nabrać na Getin, Idea, Open Finance, Home Broker i inne szemrane interesy kapusia TW Ernesta.
~LCfun
Miałem rachunek w tym banku, założony pod przymusem jak robiłem w korpo LC. Już nie mam i dobrze mi z tym.
~plplpl
Wczoraj na tym samym portalu była informacja o zwolnieniach grupowych w Idea Bank.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Idea-Bank-szykuje-zwolnienia-grupowe-7289009.html

Ech, widać, że ta niekorzystna sytuacja rynkowa to ma wpływ jedynie na pracowników, ale prezes nadal uśmiecha się.

Powiązane: Pomysł na biznes

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki