WAŻNE

Apartamenty z basenem w promocji

2010-01-25 10:48
publikacja
2010-01-25 10:48
W apartamentowcu Pelikan nad Wartą, zrealizowanej inwestycji Nickel Development, trwa promocja zimowa na ostatnie mieszkania. Trzypokojowy apartament z klimatyzacją, dostępem do basenu, sauny w budynku z recepcją i 24-godzinnym monitoringiem można już kupić w cenie 470 tysięcy zł brutto.

Pelikan to luksusowy budynek wybudowany na os. Piastowskim, niedaleko ścisłego centrum Poznania. Eleganckie wykończenia wnętrza budynku oraz elewacji są one utrzymane w nowoczesnej szlachetnej konwencji. Ponad 140 mieszkań znalazło już lokatorów. Zostało obecnie raptem kilka mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 69 do 120 m kw.

- Planujemy rozpocząć nowe inwestycje i dlatego zdecydowaliśmy się na sprzedaż gotowych mieszkań w Pelikanie w specjalnej, atrakcyjnej cenie – mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu Nickel Development. – Efekt, jaki uzyskaliśmy jest zaskakujący – w ciągu pierwszych dwóch tygodni akcji zarezerwowano 70 proc. wolnych mieszkań.

Architekt Pelikana, Krzysztof Wer, zaprojektował w obiekcie 157 mieszkań. Posiadają one obszerne loggie, a w większych znajdziemy dwie łazienki i garderoby. Każdy lokal jest klimatyzowany.

Budynek składa się z dwóch, połączone reprezentacyjnym hallem, części. W podziemiach jest hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Mieszkańcy korzystają z prywatnej sauny i dwudziestometrowego basenu z przeciwprądem, biczami wodnymi, wydzieloną częścią przeznaczoną do zabawy dla najmłodszych. Wokół budynku powstała zielona enklawa i plac zabaw dla dzieci. Teren jest ogrodzony i wyposażony w monitoring oraz ochronę.

Pelikan nad Wartą ukończony został dwa lata temu. W okresie boomu mieszkaniowego apartamenty sprzedawały się bardzo szybko. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. - Obecnie, po wyjściu z kryzysu gospodarczego, klienci wolą wydawać mniej pieniędzy na mieszkanie. Dlatego apartamenty muszą przyciągać nie tylko idealnym wykończeniem i standardem, ale i promocją cenową – mówi dr Krzysztof Celka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Niemal 70-metrowe mieszkanie w apartamentowcu w specjalnej ofercie kosztuje 471 000 zł łącznie z podatkiem VAT.

Źródło: ARW IMAGE Public Relations
Źródło:

Do pobrania

pelikan2jpgpelikan2jpg
Tematy
 Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Poznaj bogatą ofertę samochodów używanych Audi. Wybierz najlepszy dla siebie!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~cyklotron
co bedzie jak jakis wkurzony sasiad przyprowadzi na basen kolege pijanego co do basenu sie....
pozdr

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki