REKLAMA

Anna Gornostaj - bizneswoman z wyboru

2014-11-14 15:50
publikacja
2014-11-14 15:50
Anna Gornostaj - bizneswoman z wyboru
Anna Gornostaj - bizneswoman z wyboru
fot. thinkstock / / Bankier.pl

Anna Gornostaj 6 lat temu postanowiła ze swojej życiowej pasji uczynić także rodzinny biznes. Wraz z meżem założyła Teatr Capitol. Obecnie jeden z najpopularniejszych teatrów prywatnych w stolicy.

Anna Gornostaj - bizneswoman z wyboru

Start odtwarzacza ...

- Początki nie były łatwe, po wielkich nadziejach bardzo szybko musiałam zejść na ziemię. Chwilami myślałam nawet, że czeka nas klęska, bo ludzka mentalność nie pozwalała nam działać. Po 2 miesiącach wszystko zaczęło jednak wzorowo funkcjonować - relacjonuje aktorka.Rola bizneswoman nieco jej ciąży, bo jak sama przyznaje, kosztem tej funkcji były chociażby utracone przyjaźnie rozżalonych koleżanek i kolegów z branży. Z perspektywy czasu ryzyko jednak się opłaciło. Obecnie teatr zatrudnia niemal 300 osób w tym około 60 etatowych aktorów. W Capitolu grają między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Daria Widawska, Cezary Żak czy Piotr Zelt.

Aktorka przyznaje też, że w kwestiach logistyczno-ekonomicznych wspiera ją córka Basia. -Zmusiliśmy wręcz naszą córkę do pracy w Teatrze. Mnie te sprawy spędzały sen z powiek, a ona się do tego świetnie nadaje. Zdjęła ze mnie ogromny ciężar.

Dzisiaj Teatr Capitol to zarówno pasja jak też dobrze prosperujący biznes. Właśnie to pierwsze, zdaniem aktorki, jest gwarantem sukcesu. Anna Gornostaj opowiedziała nam także o swojej kolejnej pasji - muzyce, którą na pewno z powodzeniem przełoży na dalsze plany Capitolu.

Źródło:
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Katarzyna
Teatr pierwsza klasa.......uwielbiam tam być , oglądać wspaniałych aktorów w świetnych sztukach......dziękuję Pani Anno za stworzenie fantastycznego miejsca i życzę dalszych samych sukcesów - dzięki Pani od jakiegoś czasu teatromanka.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki