REKLAMA

Andrzej Czuma przedstawił współpracowników w kierownictwie resortu

2009-03-09 16:46
publikacja
2009-03-09 16:46
Minister sprawiedliwości Andrzej Czuma przedstawił swoich nowych współpracowników w kierownictwie resortu. Prokuratorem Krajowym został Edward Zalewski, były szef biura zwalczania przestępczości zorganizowanej wydziału wrocławskiego Prokuratury Krajowej.

Wiceministrem, podsekretrzem stanu w ministerstwie sprawiedliwości został Igor Dzialuk, dotychczasowy dyrektor biura prezydialnego Prokuratury Krajowej.

Na szefa centralnego zarządu służby więziennej został mianowany generał Paweł Nasiłowski.

Minister Andrzej Czuma przedstawił także mianowanego w zeszłym tygodniu sekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości, wiceministra Krzysztofa Kwiatkowskiego, dotychczas senatora Platformy Obywatelskiej.

Andrzej Czuma powiedział, że to niemal komplet nowego kierownictwa resortu. Oświadczył, że w tym składzie osobowym rozpoczyna się poważna, i - jak się wyraził - stanowcza praca resortu sprawiedliwości.

Minister sprawiedliwości powiedział, że nominację do pracy w kierownictwie resortu otrzyma jeszcze wiceminister zaproponowany przez PSL. Andrzej Czuma zaznaczył, że ta nominacja będzie wynikać z umowy koalicyjnej i dodał, że kandydat nie został mu jeszcze zaproponowany.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki