REKLAMA

400 zł na sprzęt Xiaomi od Citi Handlowego. Prześwietlamy promocję

Monika Dekrewicz2019-08-19 08:10, akt.2019-08-19 12:04redaktor Bankier.pl
publikacja
2019-08-19 08:10
aktualizacja
2019-08-19 12:04
400 zł na sprzęt Xiaomi od Citi Handlowego. Prześwietlamy promocję
400 zł na sprzęt Xiaomi od Citi Handlowego. Prześwietlamy promocję
/ Bankier.pl

Planujący zmianę smartfona, kupno słuchawek lub innego sprzętu elektronicznego mają teraz szansę zgarnąć kod rabatowy do internetowego sklepu Xiaomi w wysokości 400 zł. Podstawowy warunek to zrealizowanie płatności bezgotówkowych na kwotę 2000 zł świeżo wydaną kartą kredytową Citi Simplicity.

Czytając o promocjach bankowych, jako pierwsze przychodzą nam na myśl specjalne oferty kont osobistych. Nic dziwnego - to najczęściej reklamowany w ten sposób produkt bankowy. Nie znaczy to, że banki nie zachęcają do skorzystania z innych propozycji ze swojej oferty, w tym z kart kredytowych. W trzeciej odsłonie newslettera „Prześwietlamy promocje” wzięliśmy na tapet ofertę Citi Handlowego, która może przypaść do gustu sympatykom marki Xiaomi. Skorzystaj » 

fot. / / Bankier.pl

Za co dokładnie bank przyzna nagrodę?

400 zł, a dokładniej kod rabatowy na tę kwotę do oficjalnego sklepu internetowego Xiaomi – to nagroda, na jaką mogą liczyć klienci Citi Handlowego, którzy wyrobią kartę kredytową w ramach promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl”.

Nazwa oferty specjalnej zdradza, która kredytówka jest objęta specjalnymi warunkami. Nie obejdzie się również bez spełnienia kilku wymogów stawianych przez bank.

fot. / / Citi Handlowy

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z promocji?

Zanim kod trafi do świeżo upieczonego posiadacza karty kredytowej, będzie on zobowiązany do spełnienia kilku warunków promocji. Pełna lista wymogów zawiera:

 • Posiadanie odpowiedniego statusu klienta – promocja jest skierowana do osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citi Handlowym głównej karty kredytowej. Z promocji wykluczeni są również posiadający status dewizowy nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.
 • Złożenie wniosku o kartę kredytową Citi Simplicity przy pomocy specjalnego formularza promocyjnego,
 • Dostarczenie odpowiedniego dokumentu dochodowego, na podstawie którego bank zweryfikuje deklarowane przez klienta dochody. Rodzaj dokumentów jest uzależniony od formy zatrudnienia wnioskującego.
 • Zawarcie umowy o kartę Citi Simplicity,
 • Aktywację karty kredytowej,
 • Zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej przynajmniej raz we wskazanym terminie,  
 • Zrealizowanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 2000 zł łącznie we wskazanym terminie. Do akceptowanych transakcji bank wlicza również wykonane przez nośnik zbliżeniowy do karty, a także transakcje zrealizowane za pomocą karty dodatkowej przez osoby do tego upoważnione przez klienta.

Citi Handlowy wymienia również w regulaminie, jakie transakcje podlegają wykluczeniu. Do transakcji szczególnych – jak bank je nazywa – należą transakcje w urzędach pocztowych, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych czy u podmiotów zajmujących się wymianą walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz podmiotów pośredniczących w wymianie. Wyłączone są również wypłaty środków pieniężnych z limitu w formie polecenia przelewu wewnętrznego lub krajowego. 

W tym samym dokumencie można również znaleźć informacje na temat warunków dotyczących samej nagrody. Kod rabatowy można wykorzystać w przypadku zakupów na kwotę nie mniejszą niż 401 zł. Brakująca kwotę klient dopłaca w trakcie składania zamówienia. Z promocji wyłączone są zamówienia, w których klient wybrał jako metodę dostawy odbiór osobisty. Termin ważności kodu wynosi 6 miesięcy od momentu otrzymania informacji w systemie Citibank Online. 

Czytelnicy, którzy chcą się zapoznać z dokładnymi zapisami regulaminu, mogą go znaleźć pod tym adresem. 

Kalendarium promocji

W parze z warunkami promocji idą zawsze terminy, których przekroczenie choćby o jeden dzień przekreśla szansę na otrzymanie nagrody. Aby nie zapomnieć o żadnym z nich, warto skorzystać z przygotowanego przez nas kalendarium.

Kalendarium promocji „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi-home.pl”

Data/Termin

Warunek do spełnienia

do 2 grudnia 2019 r.

 • złożenie wniosku o kartę przez specjalną stronę internetową,
 • dostarczenie dokumentów dochodowych,
 • zawarcie umowy o kartę kredytową,
 • aktywacja karty kredytowej

do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej

do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

 • dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 2000 zł łącznie

do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki

 • przekazanie nagrody w bankowości elektronicznej Citibank Online

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji.

Co jeszcze warto wiedzieć o karcie Citi Simplicity?

Citi Simplicity to darmowa karta kredytowa. Za jej wydanie oraz obsługę bank nie pobiera opłat. Nie oznacza to jednak, że użytkownicy karty nie spotkają się z żadnymi obciążeniami. Poniżej cennik obejmujący najważniejsze parametry dotyczące tej karty:

 • wydanie karty dodatkowej – 0 zł
 • obsługa karty dodatkowej (opłata roczna) – 48 zł (4 zł/m-c),
 • prowizja za transakcję bezgotówkową – 0 zł,
 • transakcja gotówkowa – 8 proc. (min. 10 zł),
 • transakcja szczególna np. wypłata z bankomatu – 8 proc. (min. 10 zł)
 • przewalutowanie transakcji w walucie innej niż PLN – 5,8 proc.

Są jeszcze dwie informacje, które powinny szczególnie zainteresować rozważających wzięcie udziału w promocji. To okres bezodsetkowy i oprocentowanie stosowane w przypadku, kiedy klient nie wyrobi się ze spłatą całego zadłużenia w jego trakcie. Okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, natomiast oprocentowanie 10%*.

Nie mniej istotne są podstawowe wymagania stawiane przed klientem, który chce wyrobić Citi Simplicity – wszak to produkt kredytowy. Oferta jest kierowana do osób pełnoletnich, które osiągają dochody netto na poziomie min. 1200 zł/m-c oraz są zatrudnione w obecnej firmie od min. 3 miesięcy. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą o ich spełnienie może być trochę trudniej. Wymagane osiąganie dochodów netto w wysokości co najmniej 2500 zł i prowadzenie firmy przez min. 2 lata. Ostateczna decyzja o przyznaniu karty jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta.

Więcej szczegółów na temat samej karty Citi Simplicity można znaleźć w naszym artykule – „Karta kredytowa Citi Simplicity w Citi Handlowym – jakie warunki?”.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

Citi Handlowy nie próżnuje i zwykle posiada cały wachlarz aktywnych promocji swoich kart kredytowych, w tym przede wszystkim karty Citi Simplicity. Jedną z nich jest właśnie oferta gwarantująca otrzymanie kodu rabatowego na zakupy w sklepie internetowym Xiaomi.

Plusem tej propozycji jest możliwość skorzystania z niej nie tylko przez nowych klientów w dosłownym znaczeniu tego słowa – wniosek o kredytówkę w ramach promocji mogą również złożyć posiadacze kont osobistych, lokat, kredytów czy innych produktów z oferty banku. Wykluczeni są jedynie posiadacze głównej karty kredytowej lub osoby, które z niej zrezygnowały po 1 stycznia 2017 r. Co ciekawe, korzystający z karty dodatkowej jako użytkownik mogą bez problemu wziąć udział w promocji i liczyć na nagrodę. Nie bez znaczenia jest również możliwość spełnienia warunków stawianych przez Citi Handlowy w prosty sposób. Po otrzymaniu i aktywacji karty klient może je spełnić „od ręki” w ciągu jednego dnia. To wspólna cecha aktualnie obowiązujących promocji karty kredytowej Citi Simplicity.

Warto podkreślić natomiast, ze karta kredytowa – jak sama nazwa wskazuje – to produkt kredytowy. Spełnienie warunków uprawniających do jej otrzymania to dopiero jedna z trudności. Aby uniknąć dodatkowych kosztów, trzeba pamiętać o spłacie zaciągniętych kredytów (np. wspomnianych wyżej 2000 zł uprawniających do otrzymania nagrody) w porę. W przeciwnym razie bank naliczy odsetki zgodnie z obowiązującym oprocentowaniem.

Zapisz się na newsletter „Prześwietlamy promocje”:

*Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (1)

dodaj komentarz
oorim
tak... amerykański bank namawia do chińskiego smartfona, przesyłającego dane do chin ? czy nie przesyłającego? co za upadek.... jaki wstyd..

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki