Ludzie - WODKAN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karolczak Marek Prezes Zarządu 2015-04-27 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Stasińska Joanna Przewodniczący RN 2016-08-19 -
Bielarczyk Piotr Wiceprzewodniczący RN 2020-08-28 -
Hadryś Antoni Sekretarz RN 2017-12-31 MZO - Członek RN
Sikorski Stanisław Członek RN 2017-06-21 -
Klimiuk Wiktor Członek RN 2017-06-21 -
Wiśniewski Ryszard Członek RN 2018-06-19 -
Kostka Mikołaj Członek RN 2020-08-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Białowąs Bogusław Członek RN 2017-12-29 2018-11-15 -
Białowąs Bogusław Członek RN 2017-12-29 -
Wędrychowski Marek Członek RN 2017-06-21 2017-12-29 -
Wędrychowski Marek Członek RN 2017-06-21 -
Michalak Piotr Członek RN 2016-10-24 2020-08-28 -
Koczorowski Michał Członek RN 2016-10-24 2018-06-19 -
Tenerowicz Krzysztof Członek RN 2016-10-24 -
Koczorowski Michał Członek RN 2016-10-24 -
Janas Grzegorz Członek RN 2016-05-16 -
Lewandowski Tomasz Członek RN 2015-04-27 2016-08-19 -
Stasińska Joanna Członek RN 2015-04-27 2016-08-18 -
Lewandowski Tomasz Członek RN 2015-04-27 -
Szymczak Henryk Członek RN 2015-04-27 -
Skrzypinski Krzysztof Członek RN 2014-07-07 2015-04-27 -
Skrzypinski Krzysztof Członek RN 2014-07-07 -
Galus Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 2016-10-24 -
Błażejewska-Matuszewska Danuta Sekretarz RN 2014-06-30 2016-10-24 -
Błażejewska-Matuszewska Danuta Sekretarz RN 2014-06-30 -
Galus Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Komorowski Mateusz Członek RN 2014-05-30 2016-05-16 -
Serafin Joanna Członek RN 2014-05-30 2015-04-27 -
Komorowski Mateusz Członek RN 2014-05-30 -
Serafin Joanna Członek RN 2014-05-30 -
Hadryś Antoni Członek RN 2012-05-25 2017-12-30 MZO - Członek RN
Skrzypinski Krzysztof Członek RN 2011-05-23 2014-07-06 -
Czaja Roman Członek RN 2011-05-23 2013-05-31 -
Pierzyński Jacek Członek RN 2011-05-23 2013-05-31 -
Czaja Roman Członek RN 2011-05-23 2013-05-31 -
Pierzyński Jacek Członek RN 2011-05-23 2013-05-31 -
Sadowska Magdalena Członek RN 2011-05-23 2011-06-13 -
Sadowska Magdalena Członek RN 2011-05-23 -
Skrzypinski Krzysztof Członek RN 2011-05-23 -
Szewczyk, Radosław Piotr Członek RN 2010-06-18 2016-12-31 -
Tamborski Jakub Członek RN 2010-06-18 2011-05-23 -
Tamborski Jakub Członek RN 2010-06-18 2011-05-23 -
Szewczyk, Radosław Piotr Członek RN 2010-06-18 -
Tamborski Jakub Członek RN 2010-06-18 -
Kolasiński Stanisław Członek RN 2010-06-18 -
Misiak Dorota Przewodniczący RN 2009-05-29 2011-05-23 -
Misiak Dorota Przewodniczący RN 2009-05-29 -
Bagiński Bogusław Sekretarz RN 2008-06-04 2016-12-31 -
Wołoszczuk Józef Członek RN 2008-06-04 2011-05-23 -
Cinciała Roman Członek RN 2008-06-04 2010-06-18 -
Szwarczyński, Mariusz Piotr Członek RN 2008-06-04 2010-06-18 -
Wołoszczuk Józef Członek RN 2008-06-04 -
Bagiński Bogusław Sekretarz RN 2008-06-04 -
Szwarczyński, Mariusz Piotr Członek RN 2008-06-04 -
Cinciała Roman Członek RN 2008-06-04 -
Galus Katarzyna Członek RN 2007-05-31 2014-06-29 -
Nafalski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-05-31 2010-06-18 -
Nafalski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-05-31 -
Nasiadek Jacek Prezes Zarządu 2007-03-30 2015-04-27 -
Torz-Franka Małgorzata Członek Zarządu 2007-03-30 2015-04-27 -
Torz-Franka Małgorzata Członek Zarządu 2007-03-30 -
Nasiadek Jacek Prezes Zarządu 2007-03-30 -
Nowicka Arletta Przewodniczący RN 2007-03-15 2015-04-27 -
Mituła Daniel Sekretarz RN 2007-03-15 2011-05-23 -
Gibasiewicz Witosław Członek RN 2007-03-15 2008-06-04 -
Czaja Roman Przewodniczący RN 2007-03-15 2008-03-05 -
Śniatała Tomasz Członek RN 2007-03-15 2007-05-30 -
Mituła Daniel Sekretarz RN 2007-03-15 -
Śniatała Tomasz Członek RN 2007-03-15 -
Gibasiewicz Witosław Członek RN 2007-03-15 -
Czaja Roman Przewodniczący RN 2007-03-15 -
Nowicka Arletta Przewodniczący RN 2007-03-15 -
Krajewski-Siuda, Krzysztof Fryderyk Członek RN 2006-05-30 2008-06-04 -
Całus Dariusz Członek RN 2006-05-30 2008-06-04 -
Piątyszek Zenon Członek RN 2006-05-30 2007-03-15 -
Galus Katarzyna Członek RN 2006-05-30 -
Krajewski-Siuda, Krzysztof Fryderyk Członek RN 2006-05-30 -
Krajewski-Siuda, Krzysztof Fryderyk Członek RN 2006-05-30 -
Całus Dariusz Członek RN 2006-05-30 -
Piątyszek Zenon Członek RN 2006-05-30 -
Abram Krzysztof Członek RN 2005-11-18 2007-03-15 -
Wiśniewski Ryszard Członek RN 2005-11-18 2007-03-13 -
Wiśniewski Ryszard Członek RN 2005-11-18 -
Abram Krzysztof Członek RN 2005-11-18 -
Piasecki Krystian Członek RN 2004-12-03 2016-12-31 -
Wawrzyniak Wiesław Członek RN 2004-12-03 2007-03-15 -
Krysmalska, Grażyna Zofia Członek RN 2004-12-03 2006-05-30 -
Mosoń Jacek Członek RN 2004-12-03 2005-08-17 -
Wawrzyniak Wiesław Członek RN 2004-12-03 -
Krysmalska, Grażyna Zofia Członek RN 2004-12-03 -
Piasecki Krystian Członek RN 2004-12-03 -
Mosoń Jacek Członek RN 2004-12-03 -
Kostrzewa Maciej Członek RN 2004-05-19 2006-05-30 -
Kostrzewa Maciej Członek RN 2004-05-19 -
Zaremba Mirosław Członek RN 2003-01-29 2016-12-31 -
Włosik Wojciech Członek RN 2003-01-29 2016-12-31 -
Grześkowiak Stanisław Członek RN 2003-01-29 2016-12-31 -
Jankowski Andrzej Prezes Zarządu 2003-01-29 2007-03-30 -
Szulc Tadeusz Członek RN 2003-01-29 2007-03-15 -
Koszułap Barbara Sekretarz RN 2003-01-29 2006-05-30 -
Woźniak Romuald Członek RN 2003-01-29 2004-05-19 -
Woźniak Romuald Członek RN 2003-01-29 2004-05-19 -
Koszułap Barbara Sekretarz RN 2003-01-29 -
Zaremba Mirosław Członek RN 2003-01-29 -
Włosik Wojciech Członek RN 2003-01-29 -
Grześkowiak Stanisław Członek RN 2003-01-29 -
Szulc Tadeusz Członek RN 2003-01-29 -
Woźniak Romuald Członek RN 2003-01-29 -
Jankowski Andrzej Prezes Zarządu 2003-01-29 -
Mikołajczyk Henryk Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Wiśniewska Barbara Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Szwaczyńska Anna Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Wysocki Jarosław Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Rutkowski Jerzy Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Grzegorski Jerzy Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Szulc Jacek Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Gibasiewicz Bogdan Członek RN 2002-05-16 2003-01-29 -
Mikołajczyk Henryk Członek RN 2002-05-16 -
Wiśniewska Barbara Członek RN 2002-05-16 -
Szwaczyńska Anna Członek RN 2002-05-16 -
Wysocki Jarosław Członek RN 2002-05-16 -
Rutkowski Jerzy Członek RN 2002-05-16 -
Grzegorski Jerzy Członek RN 2002-05-16 -
Szulc Jacek Członek RN 2002-05-16 -
Gibasiewicz Bogdan Członek RN 2002-05-16 -
Bielarczyk Piotr Członek RN 1000-01-01 2018-11-15 -
Psikus Jerzy Członek Zarządu 1000-01-01 2007-03-30 -
Jankowiak Jerzy Członek Zarządu 1000-01-01 2006-05-30 -
Bis Marta Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-08-31 -
Bis Marta Prezes Zarządu 2002-08-31 -
Jankowiak Jerzy Członek Zarządu -
Psikus Jerzy Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 157 -
2017 156 -
2016 162 -
2015 148 -
2014 155 -
2013 150 -
2012 153 -
2009 147 -
2008 150 -
2007 159 2007-12-31
2006 161 2006-12-31
2004 157 -
2003 156 -
2002 148 -
2001 147 -
2000 145 -
1999 141 -
1998 139 -
1997 149 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.