6,2000 zł
-10,14% -0,7000 zł
S4E SA (S4E)

Ludzie - S4E

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Durka Roman Prezes Zarządu 2019-05-09 -
Możdżeń Arkadiusz Członek Zarządu 2016-02-01 -
Sobka Marcin Członek Zarządu 2019-05-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dąbrowski, Ireneusz Wojciech Przewodniczący RN 2018-07-06 ABCDAT - Przewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Żelakiewicz Piotr Członek RN 2019-07-17 2019-07-08 -
Durka Marek Przewodniczący RN 2018-11-30 -
Kowalski, Maciej Piotr Członek RN 2018-10-02 2019-07-02 -
Bąk Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2018-07-06 2019-07-10 -
Żelakiewicz Piotr Członek RN 2018-07-06 2018-11-30 -
Nowak Katarzyna Członek RN 2018-07-06 2018-10-01 -
Bartnicka Aneta Wiceprezes Zarządu 2018-05-10 2019-05-10 -
Bąk Andrzej Członek RN 2017-09-21 2018-07-06 -
Sobka Marcin Członek RN 2017-09-21 2018-07-06 -
Nowak Katarzyna Członek RN 2017-05-22 2017-09-20 -
Żelakiewicz Piotr Członek RN 2017-05-15 2018-07-06 -
Dzuba Krzysztof Przewodniczący RN 2016-12-20 2018-07-06 -
Ryniewicz Paweł Wiceprzewodniczący RN 2016-12-20 2018-07-06 -
Iżowski Mateusz Członek RN 2016-12-20 2017-09-20 -
Niemotko Juliusz Członek RN 2016-12-20 2017-05-22 -
Jacks Iwona Członek RN 2016-12-20 2017-05-15 -
Jacks Iwona Członek RN 2016-12-20 -
Maciejewski Adam Członek RN 2015-06-16 2016-12-19 -
Maciejewski Adam Członek RN 2015-06-16 -
Karpiński Sebastian Członek Zarządu 2015-02-02 2018-05-10 -
Gutkowski Rafał Członek Zarządu 2015-01-13 2015-12-14 -
Gutkowski Rafał Członek Zarządu 2015-01-13 -
Piętka Paweł Prezes Zarządu 2014-07-08 2019-04-16 -
Albera Andrzej Członek RN 2014-07-08 2016-12-20 -
Stebnicki Bartosz Członek RN 2014-07-08 2016-12-19 -
Albera Andrzej Członek RN 2014-07-08 -
Stebnicki Bartosz Członek RN 2014-07-08 -
Kudła, Tadeusz Jan Członek RN 2012-06-06 2015-06-16 -
Kudła, Tadeusz Jan Członek RN 2012-06-06 -
Makowski Janusz Prezes Zarządu 2011-02-10 -
Makowski Janusz Prezes Zarządu 2011-02-10 -
Łazuchiewicz Paweł Członek RN 2010-10-04 -
Łazuchiewicz Paweł Członek RN 2010-10-04 -
Skruch Michał Wiceprzewodniczący RN 2010-03-16 2016-12-20 -
Pasiewicz Tomasz Członek RN 2010-03-16 -
Skruch Michał Wiceprzewodniczący RN 2010-03-16 -
Pasiewicz Tomasz Członek RN 2010-03-16 -
Sitnik Konrad Członek RN 2009-09-24 2010-02-25 -
Szafrański Patryk Członek RN 2009-09-24 2010-02-25 -
Sitnik Konrad Członek RN 2009-09-24 -
Szafrański Patryk Członek RN 2009-09-24 -
Janik Sylwester Członek RN 2009-05-14 -
Janik Sylwester Członek RN 2009-05-14 -
Lis Andrzej Członek RN 2009-02-04 2009-09-24 -
Lis Andrzej Członek RN 2009-02-04 -
Mamoń Katarzyna Członek Zarządu 2008-03-18 2015-01-31 -
Mamoń Katarzyna Członek Zarządu 2008-03-18 2014-02-28 -
Matuszyk Adam Członek Zarządu 2008-03-18 2009-02-04 -
Matuszyk Adam Członek Zarządu 2008-03-18 -
Jarosz, Paweł Jan Członek RN 2007-11-16 2010-10-04 -
Jarosz, Paweł Jan Członek RN 2007-11-16 -
Sobol Andrzej Członek RN 2007-10-11 2009-02-04 -
Sobol Andrzej Członek RN 2007-10-11 -
Dusza Józef Prezes Zarządu 2007-05-25 2011-02-10 -
Dusza Józef Prezes Zarządu 2007-05-25 -
Pudełko Roman Przewodniczący RN 2007-02-02 2016-12-20 -
Pudełko Roman Przewodniczący RN 2007-02-02 -
Kozłowski Grzegorz Członek RN 2006-04-16 2007-11-16 -
Kozłowski Grzegorz Członek RN 2006-04-16 -
Jasieniecki Andrzej Członek RN 2006-01-26 2009-05-14 -
Kudła, Tadeusz Jan Członek RN 2006-01-26 -
Jasieniecki Andrzej Członek RN 2006-01-26 -
Czechowicz Tomasz Członek RN 2005-07-28 2007-10-11 -
Czechowicz Tomasz Członek RN 2005-07-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 49 -
2017 50 -
2016 47 -
2015 40 -
2014 42 -
2011 28 -
2010 26 -
2009 24 -
2008 24 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.