5,6800 zł
-0,35% -0,0200 zł
Remor Solar Polska SA (RSP)

Ludzie - REMORSOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gabryś Roman Prezes Zarządu 2015-01-12 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Data Jakub Przewodniczący RN 2019-12-23 -
Majewski Przemysław Członek RN 2019-12-23 -
Szewczyk Aleksandra Członek RN 2021-06-30 -
Szewczyk Aleksandra Członek RN 2021-06-30 -
Kwieciarz Adrian Członek RN 2021-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pryszcz Jerzy Członek RN 2019-12-23 2021-06-30 -
Wołyńska Edyta Członek RN 2019-12-23 2021-06-30 -
Aplewicz Marlena Członek RN 2019-12-23 2021-06-30 -
Wołyńska Edyta Członek RN 2018-06-28 2019-12-23 -
Aplewicz Marlena Członek RN 2018-06-28 2019-12-23 -
Pryszcz Jerzy Członek RN 2018-06-28 2019-12-22 -
Wołyńska Edyta Członek RN 2018-06-28 -
Aplewicz Marlena Członek RN 2018-06-28 -
Pryszcz Jerzy Członek RN 2018-06-28 -
Data Jakub Przewodniczący RN 2016-07-14 2019-12-23 -
Data Jakub Przewodniczący RN 2016-07-14 -
Tybulewicz, Elżbieta Urszula Członek RN 2016-06-30 2019-12-23 -
Sajewicz Sławomir Członek RN 2016-06-30 2018-06-28 -
Data Jan Członek RN 2016-06-30 2016-07-13 -
Data Jan Członek RN 2016-06-30 -
Sajewicz Sławomir Członek RN 2016-06-30 -
Tybulewicz, Elżbieta Urszula Członek RN 2016-06-30 -
Gołda Adam Członek RN 2015-06-29 2016-06-30 -
Strządała Sebastian Członek RN 2015-06-29 2016-06-30 -
Gołda Adam Członek RN 2015-06-29 -
Strządała Sebastian Członek RN 2015-06-29 -
Gabryś Roman Prezes Zarządu 2015-01-12 2015-04-12 -
Jaruga Robert Członek RN 2014-06-26 2018-06-28 -
Wisełka Konrad Członek RN 2014-06-26 2016-06-30 -
Tyc Mikołaj Członek RN 2014-06-26 2016-06-30 -
Papierz Andrzej Prezes Zarządu 2014-06-26 2015-01-12 -
Gabryś Roman Przewodniczący RN 2014-06-26 2015-01-11 -
Wisełka Konrad Członek RN 2014-06-26 -
Tyc Mikołaj Członek RN 2014-06-26 -
Papierz Andrzej Prezes Zarządu 2014-06-26 -
Jaruga Robert Członek RN 2014-06-26 -
Gabryś Roman Członek RN 2014-06-26 -
Gabryś Henryk Członek RN 2012-06-15 2014-06-26 -
Sewera Jacek Członek RN 2012-06-15 2014-06-02 -
Sewera Jacek Członek RN 2012-06-15 -
Gabryś Henryk Członek RN 2012-06-15 -
Hellwig Hubert Członek RN 2011-11-25 2015-06-29 -
Gabryś Sylwia Przewodniczący RN 2011-11-25 2014-06-26 -
Gabryś Roman Prezes Zarządu 2011-11-25 2014-06-25 -
Więzik Michał Członek RN 2011-11-25 2013-11-07 -
Gabryś Sylwia Przewodniczący RN 2011-11-25 -
Więzik Michał Członek RN 2011-11-25 -
Hellwig Hubert Członek RN 2011-11-25 -
Gabryś Roman Prezes Zarządu 2011-11-25 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 1 -
2018 3 -
2017 3 -
2016 3 -
2015 4 -
2014 8 -
2013 3 -
2012 4 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.