18,0000 zł
-1,64% -0,3000 zł
KBJ SA (KBJ)

Ludzie - KBJ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jedynak Artur Prezes Zarządu 2011-04-04 JRHOLDIN - Wiceprezes Zarządu
Weigt Marek Członek Zarządu 2011-04-04 -
Jasiński Marcin Członek Zarządu 2020-08-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wiechecki Paweł Przewodniczący RN 2021-06-30 -
Brzeski Wojciech Członek RN 2011-04-04 -
Kalisiński Michał Członek RN 2011-04-04 -
Kaźmierczak Artur Członek RN 2014-06-18 -
Krotowski Łukasz Członek RN 2018-06-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Śledzikowski Marcin Członek RN 2020-08-14 2021-06-30 -
Głazowski Marek Członek Zarządu 2019-06-27 2020-10-30 -
Czerwoński Artur Członek RN 2018-06-29 2020-06-30 -
Wiechecki Paweł Członek Zarządu 2017-06-30 2020-08-14 -
Jankowski Wojciech Przewodniczący RN 2011-04-04 2021-06-30 -
Strączyński Dariusz Członek RN 2011-04-04 2018-06-29 -
Krotowski Łukasz Członek Zarządu 2011-04-04 2018-06-29 -
Sobieszek-Krzywicka Agata Członek RN 2011-04-04 2017-12-31 -
Strączyński Dariusz Członek RN 2011-04-04 -
Sobieszek-Krzywicka Agata Członek RN 2011-04-04 -
Krotowski Łukasz Członek Zarządu 2011-04-04 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 45 -
2018 43 -
2017 40 -
2016 33 -
2015 45 -
2014 43 -
2013 23 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.