0,9000 zł
0,00% 0,0000 zł
Figene Capital SA (FIG)

Ludzie - FIGENE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Petrykowski Janusz Prezes Zarządu 2018-12-10 -
Kurek Michał Członek Zarządu 2020-03-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Nowak Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2018-12-10 -
Bruczko Andrzej Członek RN 2018-12-10 -
Sadowski Jacek Członek RN 2018-12-10 REMAK - Wiceprezes Zarządu
Popławski Janusz Członek RN 2018-12-10 -
Więckowska Mariola Członek RN 2020-03-14 -
Brożyński Szymon Członek RN 2020-06-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kurek Michał Członek Zarządu / p.o. 2019-12-17 2020-03-16 -
Morysiak Przemysław Wiceprezes Zarządu 2018-12-10 2019-12-17 -
Nowak Krzysztof Członek RN 2018-12-10 2018-12-09 -
Morysiak Przemysław Wiceprezes Zarządu 2018-12-10 -
Kurek Michał Sekretarz RN 2018-12-10 -
Morysiak Przemysław Członek RN 2018-11-16 2018-12-10 -
Petrykowski Janusz Członek RN 2018-11-16 2018-12-10 -
Morysiak Przemysław Członek RN 2018-11-16 -
Petrykowski Janusz Członek RN 2018-11-16 -
Koszczyński Krzysztof Członek RN 2017-11-14 2018-07-02 -
Koszczyński Krzysztof Członek RN 2017-11-14 -
Adamczyk Rafał Członek RN 2017-08-04 2018-12-10 -
Orłowski Piotr Członek RN 2017-08-04 2018-10-30 -
Matwijcio-Piosik, Lidia Członek RN 2017-08-04 2017-11-13 -
Orłowski Piotr Członek RN 2017-08-04 -
Matwijcio-Piosik, Lidia Członek RN 2017-08-04 -
Adamczyk Rafał Członek RN 2017-08-04 -
Koszczyński Krzysztof Członek RN 2015-12-31 2017-08-04 -
Orzełowski Konrad Członek RN 2015-12-31 2017-08-04 -
Orzełowski Konrad Członek RN 2015-12-31 -
Koszczyński Krzysztof Członek RN 2015-12-31 -
Grześkowiak Dariusz Członek RN 2014-06-24 2015-12-15 -
Bławat Mariusz Członek RN 2014-06-24 2015-12-15 -
Nolbert Rafał Członek RN 2014-06-24 2015-12-15 -
Grześkowiak Dariusz Członek RN 2014-06-24 -
Bławat Mariusz Członek RN 2014-06-24 -
Nolbert Rafał Członek RN 2014-06-24 -
Czech Dariusz Wiceprezes Zarządu 2013-04-04 -
Gniady Grzegorz Członek RN 2012-08-09 2014-06-25 -
Matusiak Jacek Członek RN 2012-08-09 2014-06-25 -
Gniady Grzegorz Członek RN 2012-08-09 -
Matusiak Jacek Członek RN 2012-08-09 -
Matuszczak Marcin Członek RN 2012-03-16 2012-06-14 -
Matuszczak Marcin Członek RN 2012-03-16 -
Maciuk Karol Członek RN 2011-07-25 2013-03-03 -
Maciuk Karol Członek RN 2011-07-25 -
Potempa, Piotr Karol Członek RN 2011-06-21 2012-06-14 -
Fedorczuk Anna Członek RN 2011-06-21 2012-03-16 -
Fedorczuk Anna Członek RN 2011-06-21 -
Fedorczuk Anna Członek RN 2011-06-21 -
Potempa, Piotr Karol Członek RN 2011-06-21 -
Nowak Krzysztof Prezes Zarządu 2010-12-14 -
Nowakowski Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2010-11-29 2013-03-27 -
Nowakowski Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2010-11-29 -
Adamczyk Rafał Członek RN 2010-11-03 2017-08-03 -
Jadczyszyn Zbigniew Członek RN 2010-11-03 2011-07-26 -
Jadczyszyn Zbigniew Członek RN 2010-11-03 -
Adamczyk Rafał Członek RN 2010-11-03 -
Pytel Agata Członek RN 2010-10-28 2011-05-05 -
Fedorczuk Anna Członek RN 2010-10-28 2010-11-10 -
Fedorczuk Anna Członek RN 2010-10-28 -
Pytel Agata Członek RN 2010-10-28 -
Primke Robert Członek RN 2010-05-27 2018-12-10 -
Primke Robert Członek RN 2010-05-27 -
Nowak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-12-31 2010-12-13 -
Talarski Przemysław Członek RN 2009-12-03 2010-09-15 -
Talarski Przemysław Członek RN 2009-12-03 -
Zając Bolesław Przewodniczący RN 2009-04-24 2018-12-10 -
Kiszka Józef Wiceprezes Zarządu 2009-04-24 2009-06-26 -
Kiszka Józef Wiceprezes Zarządu 2009-04-24 -
Zając Bolesław Przewodniczący RN 2009-04-24 -
Dąbrowa-Karasiński Michał Członek RN 2009-04-03 2009-12-09 -
Czechowski Jan Członek RN 2009-04-03 2009-12-04 -
Kozioł Norbert Członek RN 2009-04-03 2009-08-04 -
Kozioł Norbert Członek RN 2009-04-03 -
Dąbrowa-Karasiński Michał Członek RN 2009-04-03 -
Czechowski Jan Członek RN 2009-04-03 -
Szczygieł Waldemar Wiceprezes Zarządu 2008-05-19 2009-12-31 -
Nowak Krzysztof Członek RN 2008-05-19 2009-04-24 -
Szczygieł Waldemar Wiceprezes Zarządu 2008-05-19 -
Nowak Krzysztof Członek RN 2008-05-19 -
Morysiak Przemysław Przewodniczący RN 2007-10-26 2018-11-15 -
Potempa, Piotr Karol Prezes Zarządu 2007-10-26 2010-12-14 -
Pytel Agata Członek RN 2007-10-26 2010-10-11 -
Mrowicki Jacek Członek RN 2007-10-26 2009-04-03 -
Łoziński Paweł Członek RN 2007-10-26 2009-04-03 -
Matuszczak Marcin Członek RN 2007-10-26 2008-11-18 -
Kacprzak Maciej Członek RN 2007-10-26 2008-05-19 -
Nowak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-10-26 2008-05-09 -
Kacprzak Maciej Członek RN 2007-10-26 -
Łoziński Paweł Członek RN 2007-10-26 -
Matuszczak Marcin Członek RN 2007-10-26 -
Mrowicki Jacek Członek RN 2007-10-26 -
Pytel Agata Członek RN 2007-10-26 -
Potempa, Piotr Karol Prezes Zarządu 2007-10-26 -
Morysiak Przemysław Przewodniczący RN 2007-10-26 -
Nowak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-10-26 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 -
2017 1 -
2016 2 -
2015 2 -
2014 1 -
2013 4 -
2012 2 -
2011 3 -
2010 3 -
2009 5 -
2008 5 -
Grupa
2018 2 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.