0,6000 zł
0,00% 0,0000 zł
e-Kiosk SA (EKS)

Ludzie - EKIOSK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piela Łukasz Prezes Zarządu 2017-10-23 -
Dulińska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2018-10-01 MMCONF - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dworak Marek Przewodniczący RN 2013-03-27 BROKERFM - Prezes Zarządu
- Członek RN
GRMEDIA - Członek RN
Regulski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2019-01-11 -
Zaskurski Jakub Członek RN 2017-07-21 -
Jażdżyński Tomasz Członek RN 2018-02-28 - Prezes Zarządu
GRMEDIA - Prezes Zarządu
MMCONF - Członek RN
Łysek Piotr Członek RN 2018-08-23 KCI - Prezes Zarządu
GRMEDIA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Podstawa Marek Wiceprzewodniczący RN 2018-03-26 2019-01-11 -
Liszka-Majkowska, Iwona Wiceprezes Zarządu 2016-09-30 2018-09-28 -
Kowalczyk Marcin Prezes Zarządu 2016-09-30 2017-06-12 -
Zawiślak Aneta Wiceprezes Zarządu 2015-12-02 2018-03-20 -
Łysek Piotr Członek RN 2015-06-29 2017-06-12 KCI - Prezes Zarządu
GRMEDIA - Członek RN
Stolarczyk Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2014-12-17 2018-03-26 -
Ludwicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-12-17 2015-12-01 -
Ludwicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-12-17 -
Ludwicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-12-17 -
Ludwicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-10-23 2014-12-16 -
Ludwicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-10-23 -
Stolarczyk Dariusz Członek RN 2014-10-08 2014-12-16 -
Stolarczyk Dariusz Członek RN 2014-10-08 -
Wysocka Maria Członek RN 2014-06-25 2018-08-22 -
Kłopotowski Eryk Członek RN 2014-06-25 2016-06-09 -
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2014-06-25 2015-06-29 -
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2014-06-25 -
Kłopotowski Eryk Członek RN 2014-06-25 -
Hajdarowicz Grzegorz Członek RN 2013-12-19 2018-02-27 -
Barabasz Kamila Członek RN 2013-12-19 2014-06-24 -
Mońka Beata Członek RN 2013-12-19 2014-06-24 -
Barabasz Kamila Członek RN 2013-12-19 -
Mońka Beata Członek RN 2013-12-19 -
Bąk Dariusz Prezes Zarządu 2013-04-01 2016-09-30 -
Bąk Dariusz Prezes Zarządu 2013-04-01 -
Bąk Dariusz Prezes Zarządu 2013-04-01 -
Wysocka Mariola Członek RN 2013-03-27 2013-12-17 -
Godłowski Jan Członek RN 2013-03-27 2013-10-31 -
Rawski Artur Członek RN 2013-03-27 2013-10-31 -
Wysocka Mariola Członek RN 2013-03-27 -
Godłowski Jan Członek RN 2013-03-27 -
Rawski Artur Członek RN 2013-03-27 -
Łopuszko Artur Prezes Zarządu 2012-10-02 2013-03-31 -
Łopuszko Artur Prezes Zarządu 2012-10-02 2013-03-31 -
Kurasz Jakub Członek RN 2012-07-25 2013-03-27 -
Kurasz Jakub Członek RN 2012-07-25 -
Fąfara Tomasz Prezes Zarządu 2012-05-11 2012-10-02 -
Fąfara Tomasz Prezes Zarządu 2012-05-11 -
Gajzler Agnieszka Prezes Zarządu 2012-03-14 2012-05-11 -
Gajzler Agnieszka Prezes Zarządu 2012-03-14 -
Kutak Maciej Przewodniczący RN 2012-02-01 2013-03-27 -
Grucel Radosław Sekretarz RN 2012-02-01 2012-07-25 -
Kutak Maciej Przewodniczący RN 2012-02-01 -
Grucel Radosław Sekretarz RN 2012-02-01 -
Roczniak Tadeusz Członek RN 2011-12-19 2014-06-25 -
Chmiel Jan Członek RN 2011-12-19 2013-03-27 -
Rumianek Artur Członek RN 2011-12-19 2013-03-27 -
Chmiel Jan Członek RN 2011-12-19 -
Rumianek Artur Członek RN 2011-12-19 -
Roczniak Tadeusz Członek RN 2011-12-19 -
Żukowska Joanna Wiceprezes Zarządu 2011-08-05 2012-02-14 -
Krala Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-08-05 2012-02-14 -
Kubiszewski Piotr Prezes Zarządu 2011-08-05 2012-02-14 -
Krala Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2011-08-05 -
Żukowska Joanna Wiceprezes Zarządu 2011-08-05 -
Kubiszewski Piotr Prezes Zarządu 2011-08-05 -
Artur Sierant Przewodniczący RN 2011-01-17 2011-12-19 -
Dobrzyński Radosław Członek RN 2011-01-17 2011-12-19 -
Choudhary Sanjeev Członek RN 2011-01-17 2011-12-19 -
Haber Andrzej Członek RN 2011-01-17 2011-12-19 -
Haber Andrzej Członek RN 2011-01-17 -
Choudhary Sanjeev Członek RN 2011-01-17 -
Artur Sierant Przewodniczący RN 2011-01-17 -
Dobrzyński Radosław Członek RN 2011-01-17 -
Hutyra Maciej Członek RN 2008-06-23 2010-12-21 -
Kondracki Sebastian Członek RN 2008-06-23 -
Hutyra Maciej Członek RN 2008-06-23 -
Kondracki Sebastian Członek RN 2008-06-23 -
Olejarz Jarosław Sekretarz RN 2008-05-09 2011-12-19 -
Krala Elżbieta Członek RN 2008-05-09 2010-12-21 -
Hazubski Maciej Przewodniczący RN 2008-05-09 2010-12-21 -
Olejarz Jarosław Sekretarz RN 2008-05-09 -
Krala Elżbieta Członek RN 2008-05-09 -
Hazubski Maciej Przewodniczący RN 2008-05-09 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 -
2017 2 -
2016 2 -
2015 2 -
2014 3 -
2013 10 -
2011 8 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.