29,1000 zł
1,54% 0,4400 zł
BioMaxima SA (BMX)

Ludzie - BIOMAXIMA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Urban Łukasz Prezes Zarządu 2017-01-17 -
Lewczuk, Henryk Marian Wiceprezes Zarządu 2017-01-17 -
Janowski Piotr Członek Zarządu 2021-07-19 KORBUDOM - Członek Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mikosz Krzysztof Członek RN 2020-06-30 -
Urban Alina Członek RN 2020-06-30 -
Nowak Mariusz Członek RN 2020-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mikosz Andrzej Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2021-01-16 2021-07-18 -
Janowski Piotr Przewodniczący RN 2020-06-30 2021-07-18 KORBUDOM - Członek Zarządu
Mikosz Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2020-06-30 2021-01-15 -
Libera Tomasz Członek RN 2019-06-28 2020-06-30 -
Krysiak Kacper Członek RN 2018-05-17 2020-06-30 -
Janowski Piotr Członek RN 2018-05-17 2020-06-29 KORBUDOM - Członek Zarządu
Pankiewicz Konrad Członek RN 2018-05-17 2019-06-27 -
Pankiewicz Konrad Członek RN 2018-05-17 -
Janik Michał Członek RN 2016-12-25 2020-06-30 -
Mikosz Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2016-11-25 2020-06-29 -
Urban Łukasz Wiceprezes Zarządu 2016-11-25 2017-01-16 -
Mikosz Krzysztof Członek RN 2016-11-25 -
Ziętarski Jerzy Członek RN 2014-06-30 2018-05-07 -
Ziętarski Jerzy Członek RN 2014-06-30 -
Marcinkowska Anna Członek RN 2014-06-30 -
Rubaj Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-04-14 2018-11-29 -
Rubaj Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-04-14 -
Trznadel Andrzej Członek RN 2014-02-10 -
Jelonek Rafał Przewodniczący RN 2013-06-24 2020-04-22 -
Jelonek Rafał Członek RN 2013-06-24 -
Kunda Mariusz Członek RN 2013-06-24 -
Kruszyński Przemysław Członek RN 2012-06-28 2014-06-30 -
Kruszyński Przemysław Członek RN 2012-06-28 -
Wroński Paweł Przewodniczący RN 2012-03-31 2014-12-31 -
Wroński Paweł Przewodniczący RN 2012-03-31 -
Wojcieszuk Artur Członek RN 2007-11-05 2020-06-30 -
Szlachetka Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-11-05 2017-01-17 -
Lewczuk, Henryk Marian Prezes Zarządu 2007-11-05 2017-01-16 -
Siwek Artur Członek RN 2007-11-05 2014-12-31 -
Maskalan Andrzej Przewodniczący RN 2007-11-05 2012-03-21 -
Krzyżanowska Monika Członek RN 2007-11-05 -
Siwek Artur Członek RN 2007-11-05 -
Szlachetka Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-11-05 -
Maskalan Andrzej Przewodniczący RN 2007-11-05 -
Kołaczek Zbigniew Członek RN 2007-11-05 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 98 -
2018 107 -
2017 92 -
2016 92 -
2015 78 -
2014 82 -
2011 45 -
Grupa
2019 104 -
2018 116 -
2017 102 -
2016 104 -
2013 86 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.