15,3000 zł
-0,65% -0,1000 zł
Aqua SA (AQU)

Ludzie - AQUABB

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Michalski Krzysztof Prezes Zarządu 2019-01-01 -
Szymański Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2012-05-10 -
Wysogląd Henryk Wiceprezes Zarządu 2019-06-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Podsiadlik Aleksandra Wiceprzewodniczący RN 2012-06-30 -
Pasierbek Wiesław Członek RN 2015-05-26 -
Kamiński Przemysław Członek RN 2017-03-30 -
Pukowiec Bogdan Członek RN 2009-06-18 -
Bis Marta Członek RN 2018-06-12 -
Kiedrowska-Brodziak Bogumiła Członek RN 2012-05-14 -
Kocot Arkadiusz Członek RN 2019-09-30 -
Sikora Andrzej Członek RN 2019-09-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pasierbek Wiesław Członek RN 2015-05-26 2017-03-30 -
Kiedrowska-Brodziak Bogumiła Członek RN 2012-05-14 -
Podsiadlik Aleksandra Członek RN 2012-03-23 2012-06-29 -
Pasierbek Wiesław Członek RN 2012-03-23 2012-05-14 -
Pasierbek Wiesław Członek RN 2012-03-23 -
Halka Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2012-03-15 2012-05-10 -
Halka Jadwiga Wiceprezes Zarządu 2012-03-15 -
Bis Marta Członek RN 2010-12-15 2012-03-23 -
Gepert Piotr Wiceprzewodniczący RN 2010-12-15 2012-03-23 -
Bis Marta Członek RN 2010-12-15 -
Gepert Piotr Wiceprzewodniczący RN 2010-12-15 -
Bell, Leslie Anthony Wiceprzewodniczący RN 2009-06-18 2010-12-15 -
Pukowiec Bogdan Członek RN 2009-06-18 -
Bell, Leslie Anthony Wiceprzewodniczący RN 2009-06-18 -
Plenderleith Ian Członek RN 2008-05-29 2010-12-15 -
Plenderleith Ian Członek RN 2008-05-29 -
Fuller David Wiceprzewodniczący RN 2008-01-10 2009-06-18 -
Fuller David Wiceprzewodniczący RN 2008-01-10 -
Starling Kevin Członek RN 2007-05-24 2008-01-09 -
Starling Kevin Członek RN 2007-05-24 2008-01-09 -
Kilgour Dawid Członek RN 2004-04-22 2008-05-29 -
Kilgour Dawid Członek RN 2004-04-22 -
Dudek Piotr Prezes Zarządu 2003-07-10 2018-01-31 -
Dudek Piotr Prezes Zarządu 2003-07-10 2018-01-31 -
Filipek Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2003-07-10 2012-02-07 -
Filipek Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2003-07-10 -
Trela Marian Członek RN 2003-02-20 2009-06-18 -
Trela Marian Członek RN 2003-02-20 -
Jórdeczka Tomasz Członek RN 2003-02-07 2019-09-30 -
Hetnał Maria Przewodniczący RN 2003-02-07 2019-09-30 -
Hetnał Maria Przewodniczący RN 2003-02-07 -
Jórdeczka Tomasz Członek RN 2003-02-07 -
Bell, Leslie Anthony Członek RN 2002-10-31 2007-05-24 -
Bell, Leslie Anthony Członek RN 2002-10-31 -
Strzelecki Jerzy Prezes Zarządu 1000-01-01 2003-07-10 -
Klapiński Przemysł Członek RN 1000-01-01 2003-02-20 -
Traczyk Bogdan Przewodniczący RN 1000-01-01 2002-11-25 -
Strzelecki Jerzy Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 438 -
2017 433 -
2016 428 -
2015 428 -
2014 426 -
2013 429 -
2012 423 -
2011 417 -
2010 414 -
2009 403 -
2008 418 -
2007 403 -
2005 376 -
2004 371 -
2003 370 -
2002 364 -
2001 392 -
2000 552 -
1999 611 -
1998 618 -
1997 644 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.