4,8000 zł
-4,00% -0,2000 zł
Automatyka Pomiary Sterowanie SA (APS)

Ludzie - APS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łącki Bogusław Prezes Zarządu 2008-12-19 -
Lotko Krzysztof Członek Zarządu 2023-08-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Karaszewski Andrzej Przewodniczący RN 2023-06-30 -
Aleksiejuk Mikołaj Wiceprzewodniczący RN 2023-06-30 -
Łącki, Kamil Mateusz Sekretarz RN 2023-06-30 -
Proskień Marcin Członek RN 2023-06-30 -
Busłowski Jerzy Członek RN 2023-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krukowski Piotr Członek RN 2020-06-26 2023-06-30 -
Lautsch Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2020-06-26 2023-06-30 -
Karaszewski Andrzej Sekretarz RN 2020-06-26 2023-06-29 -
Aleksiejuk Mikołaj Przewodniczący RN 2020-06-26 2023-06-29 -
Karolczak Marek Członek RN 2019-11-05 2020-06-26 -
Romuszewski Paweł Członek RN 2019-11-05 2020-06-26 -
Włostowski Radosław Członek RN 2017-06-28 2023-06-30 -
Popławski Arkadiusz Członek RN 2017-06-28 2020-06-26 -
Goliński Paweł Członek RN 2017-06-28 2019-11-05 -
Redźko Ewa Członek RN 2017-06-28 2019-11-04 -
Redźko Ewa Członek RN 2017-06-28 -
Goliński Paweł Członek RN 2017-06-28 -
Kozak Łukasz Członek RN 2014-04-24 2020-06-26 -
Juchimowicz Tomasz Członek RN 2014-04-24 -
Juchimowicz Tomasz Sekretarz RN 2014-04-24 -
Szypulski Wojciech Członek RN 2014-04-24 -
Sokołowski Edmund Przewodniczący RN 2014-04-24 -
Sokołowski Edmund Członek RN 2014-04-24 -
Sasinowski Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2014-04-24 -
Sasinowski Grzegorz Członek RN 2014-04-24 -
Krajewski Maciej Sekretarz RN 2011-05-27 2014-04-24 -
Pankiewicz Marek Członek RN 2011-05-27 2014-04-24 -
Zdunko Adam Członek RN 2011-05-27 2014-04-24 -
Krajewski Maciej Sekretarz RN 2011-05-27 -
Krajewski Maciej Członek RN 2011-05-27 -
Pankiewicz Marek Członek RN 2011-05-27 -
Zdunko Adam Członek RN 2011-05-27 -
Busłowski Jerzy Wiceprezes Zarządu 2008-12-19 2023-06-29 -
Matoszko Bożena Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2015-09-24 -
Proskień Marcin Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2015-09-24 -
Skorulski Jarosław Przewodniczący RN 1000-01-01 2014-04-24 -
Fiedoruk Janusz Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2014-04-24 -
Bobowski Jan Sekretarz RN 1000-01-01 2011-05-27 -
Gadomer, Zbigniew Andrzej Członek RN 1000-01-01 2011-05-27 -
Nizio Dariusz Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2011-05-27 -
Bobowski Jan Sekretarz RN -
Proskień Marcin Wiceprezes Zarządu -
Matoszko Bożena Wiceprezes Zarządu -
Skorulski Jarosław Przewodniczący RN -
Gadomer, Zbigniew Andrzej Członek RN -
Nizio Dariusz Wiceprzewodniczący RN -
Fiedoruk Janusz Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2023 62 -
2022 69 -
2021 64 -
2020 72 -
2019 73 -
2018 77 -
2017 83 -
2016 77 -
2015 75 -
2014 74 -
2013 73 -
2012 70 -
2011 70 -
2010 66 -
2009 64 -
2008 63 -
Grupa
2020 94 -
2019 92 -
2018 103 -
2017 122 -
2016 114 -
2015 78 -
2014 74 -
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.