1,4300 zł
0,00% 0,0000 zł
ABS Investment SA (AIN)

Ludzie - ABSINVEST

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jarosz Sławomir Prezes Zarządu 2011-06-20 SURFLAND - Przewodniczący RN
IMPERIO - Przewodniczący RN
UNIMA - Członek RN
ORION - Członek RN
PLJADLO - Członek RN
MODE - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Gąsiorek Marcin Przewodniczący RN 2011-06-20 -
Więzik Michał Członek RN 2015-03-26 OUTDOOR - Przewodniczący RN
POLKAP - Członek RN
Wilusz Bartłomiej Członek RN 2016-12-21 ISIAG - Członek RN
ECA - Członek RN
Psikuta Przemysław Członek RN 2017-06-06 OUTDOOR - Członek RN
Dudek Maciej Członek RN 2021-06-21 ECA - Członek Zarządu
ISIAG - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pryszcz Jerzy Członek RN 2019-09-20 2021-06-21 -
Marek Błażej Członek RN 2017-12-21 2018-06-27 -
Marek Błażej Członek RN 2017-12-21 -
Stanek Łukasz Członek RN 2017-06-06 2018-06-27 -
Stanek Łukasz Członek RN 2017-06-06 -
Sobieski Marek Członek RN 2016-06-29 2019-08-12 -
Sobieski Marek Członek RN 2016-06-29 -
Mitjavile Nicolas Członek RN 2015-03-26 2018-12-31 -
Mitjavile Nicolas Członek RN 2015-03-26 -
Nastula Michał Wiceprzewodniczący RN 2014-03-26 -
Bułka Mateusz Członek RN 2014-03-14 2016-09-07 -
Majkowski Marcin Członek RN 2014-03-14 2016-07-07 -
Nastula Michał Wiceprzewodniczący RN 2014-03-14 2016-06-29 -
Majkowski Marcin Członek RN 2014-03-14 -
Bułka Mateusz Członek RN 2014-03-14 -
Fiutowski Benedykt Członek RN 2011-10-07 2015-01-12 -
Golec Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2011-10-07 2014-03-14 -
Golec Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2011-10-07 -
Fiutowski Benedykt Członek RN 2011-10-07 -
Pukowiec Bogdan Wiceprezes Zarządu 2011-06-20 2014-11-30 -
Pryszcz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2011-06-20 2011-09-26 -
Jaruga Robert Wiceprezes Zarządu 2011-06-20 2011-09-22 -
Pryszcz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2011-06-20 -
Jaruga Robert Wiceprezes Zarządu 2011-06-20 -
Pukowiec Bogdan Wiceprezes Zarządu 2011-06-20 -
Dominiak Tomasz Członek RN 2010-08-31 2017-12-15 -
Dudek Maciej Członek RN 2010-08-31 2017-04-07 ECA - Członek Zarządu
ISIAG - Członek RN
Gąsiorek Marcin Wiceprzewodniczący RN 2010-08-31 2011-06-19 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2010-08-31 2011-06-18 SURFLAND - Przewodniczący RN
IMPERIO - Przewodniczący RN
UNIMA - Członek RN
ORION - Członek RN
PLJADLO - Członek RN
MODE - Członek RN
Pukowiec Bogdan Przewodniczący RN 2010-08-31 2011-06-18 -
Pryszcz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2010-08-31 2011-06-17 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2010-08-31 SURFLAND - Przewodniczący RN
IMPERIO - Przewodniczący RN
UNIMA - Członek RN
ORION - Członek RN
PLJADLO - Członek RN
MODE - Członek RN
Pryszcz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2010-08-31 -
Dudek Maciej Członek RN 2010-08-31 ECA - Członek Zarządu
ISIAG - Członek RN
Dominiak Tomasz Członek RN 2010-08-31 -
Pukowiec Bogdan Przewodniczący RN 2010-08-31 -
Psikuta Przemysław Członek RN - OUTDOOR - Członek RN

Zatrudnienie

Spółka
2020 1 -
2019 1 -
2018 1 -
2017 1 -
2016 1 -
2015 1 -
2013 8 -
Grupa
2020 4 -
2019 4 063 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.