Ludzie - WSIP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Garlicki Jerzy Prezes Zarządu 2014-09-18 - Prezes Zarządu
- Członek RN
Seider Michał Członek Zarządu 2014-09-18 - Członek Zarządu
- Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kseń Jacek Przewodniczący RN 2010-03-09 NWAI - Wiceprzewodniczący RN
CAPPARK - Członek RN
ORBIS - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN
Morali-Efinowicz, Monika Wiceprzewodniczący RN 2010-03-09 EKOHOLD - Członek RN
Ostrowski Roman Sekretarz RN 2010-03-09 -
Klepacki Piotr Członek RN 2006-06-28 -
Kędra Piotr Członek RN 2010-03-09 -
Senye Christian Członek RN 2010-03-09 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Garlicki Jerzy Prezes Zarządu 2014-09-18 - Prezes Zarządu
- Członek RN
Małachowski Adam Prezes Zarządu 2010-04-12 -
Żbikowski Karol Członek Zarządu 2010-04-12 -
Żbikowski Karol Członek Zarządu 2010-04-12 -
Małachowski Adam Prezes Zarządu 2010-04-12 -
Sienkiewicz Zbigniew Członek RN 2009-11-16 2010-03-08 -
Sienkiewicz Zbigniew Członek RN 2009-11-16 -
Brukszo Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-05-18 2010-03-08 -
Iwański Cezary Przewodniczący RN 2009-05-18 2010-03-08 -
Kozieł Tomasz Członek RN 2009-05-18 2009-11-16 -
Brukszo Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-05-18 -
Kozieł Tomasz Członek RN 2009-05-18 -
Iwański Cezary Przewodniczący RN 2009-05-18 -
Bukowiński Mariusz Członek RN 2008-06-24 2010-03-09 -
Bukowiński Mariusz Członek RN 2008-06-24 -
Żbikowski Karol Członek Zarządu 2008-04-10 2010-03-12 -
Żbikowski Karol Członek Zarządu 2008-04-10 -
Żbikowski Karol Wiceprzewodniczący RN 2007-06-27 2008-04-10 -
Żbikowski Karol Wiceprzewodniczący RN 2007-06-27 -
Badziak Robert Członek RN 2007-06-06 2009-05-18 -
Badziak Robert Członek RN 2007-06-06 -
Chojnowska Grażyna Członek Zarządu 2006-09-19 -
Chojnowska Grażyna Członek Zarządu 2006-09-19 -
Cieszyński Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2006-08-23 2007-06-06 -
Cieszyński Przemysław Wiceprzewodniczący RN 2006-08-23 -
Ostrowski Roman Sekretarz RN 2006-07-06 2010-03-08 -
Ostrowski Roman Sekretarz RN 2006-07-06 -
Taźbirek, Paweł Jacek Wiceprzewodniczący RN 2006-06-28 2009-05-18 -
Taźbirek, Paweł Jacek Wiceprzewodniczący RN 2006-06-28 -
Wedler Stanisław Prezes Zarządu 2006-06-09 2010-03-12 -
Wedler Stanisław Prezes Zarządu 2006-06-09 -
Wedler Stanisław Prezes Zarządu 2006-06-09 -
Brukszo Paweł Przewodniczący RN 2006-04-04 2006-06-28 -
Handel Izabela Sekretarz RN 2006-04-04 2006-06-28 -
Handel Izabela Sekretarz RN 2006-04-04 -
Wedler Stanisław Członek RN 2006-03-14 -
Brukszo Paweł Członek RN 2006-03-14 -
Klepacki Piotr Członek RN 2006-02-27 -
Obara Jarosław Przewodniczący RN 2006-02-03 2006-03-14 -
Obara Jarosław Przewodniczący RN 2006-02-03 -
Nowakowski Jarosław Członek Zarządu 2005-12-01 2006-07-06 -
Nowakowski Jarosław Członek Zarządu 2005-12-01 -
Gigol Tomasz Członek Zarządu 2005-09-30 2006-09-19 -
Dąbrowski Bogusław Prezes Zarządu 2005-09-30 2006-04-26 -
Dąbrowski Bogusław Prezes Zarządu 2005-09-30 -
Gigol Tomasz Członek Zarządu 2005-09-30 -
Kusto Jarosław Członek Zarządu 2005-06-30 2005-09-30 -
Kusto Jarosław Prezes Zarządu 2005-06-30 2005-06-29 -
Kusto Jarosław Członek Zarządu 2005-06-30 -
Jakubas Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2005-06-29 2006-06-28 -
Mroczyński Wojciech Członek RN 2005-06-29 2006-03-14 -
Drążek Anna Członek RN 2005-06-29 2006-03-14 -
Obara Jarosław Członek RN 2005-06-29 2006-02-03 -
Sadowska-Rychter Barbara Sekretarz RN 2005-06-29 2006-02-03 -
Rocki Marek Przewodniczący RN 2005-06-29 2006-01-20 -
Dąbrowski Bogusław Członek RN 2005-06-29 2005-09-30 -
Jakubas Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2005-06-29 -
Rocki Marek Przewodniczący RN 2005-06-29 -
Sadowska-Rychter Barbara Sekretarz RN 2005-06-29 -
Drążek Anna Członek RN / indywidualny nadzór 2005-06-29 -
Obara Jarosław Członek RN 2005-06-29 -
Mroczyński Wojciech Członek RN 2005-06-29 -
Dąbrowski Bogusław Członek RN 2005-06-29 -
Tomczok Roman Członek Zarządu 2004-11-25 -
Tomczok Roman Członek Zarządu 2004-11-25 -
Handel Izabela Członek RN 2003-06-12 2006-02-03 -
Karman Joanna Wiceprzewodniczący RN 2003-06-12 2005-06-29 -
Janas Wiesław Przewodniczący RN 2003-06-12 2005-06-29 -
Wisłocki Jerzy Członek RN 2003-06-12 2005-06-29 -
Wróblewski Bogusław Członek RN 2003-06-12 2005-06-29 -
Handel Izabela Członek RN 2003-06-12 -
Wisłocki Jerzy Członek RN 2003-06-12 -
Wróblewski Bogusław Członek RN 2003-06-12 -
Janas Wiesław Przewodniczący RN 2003-06-12 -
Karman Joanna Wiceprzewodniczący RN 2003-06-12 -
Kusto Jarosław Członek Zarządu 2002-04-17 -
Rurański Jan Prezes Zarządu 2002-04-17 -
Rurański Jan Prezes Zarządu 2002-04-17 -
Bester Godlewska, Lilianna Członek RN 2003-06-12 -
Orkisz Paweł Członek RN 2002-06-29 -
Mikoda Paweł Członek RN 2002-06-29 -
Murawski Krzysztof Członek Zarządu 2002-06-29 -
Borowicka Elżbieta Członek RN 2002-06-29 -
Nagórski Jerzy Członek Zarządu 2002-04-17 -
Witaszek Paweł Członek Zarządu 2001-09-11 -
Matys Artur Członek RN 2001-09-06 -
Grupiński Rafał Członek Zarządu 2001-09-03 -
Krasuski Wojciech Członek Zarządu 2001-06-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2009 259 -
2008 250 -
2007 260 2007-12-31
2006 317 2006-12-31
2004 460 -
2003 467 2003-12-31
2002 448 2002-12-31
2001 429 2001-12-31
Grupa
2009 372 -
2008 370 -
2007 302 2007-12-31
2006 629 2006-12-31
2004 765 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.