3,87 zł
0,26% 0,01 zł
URSUS SA (URS)

Ludzie - URSUS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zarajczyk Karol Prezes Zarządu 2013-11-05 -
Kośko Monika Wiceprezes Zarządu 2016-10-17 -
Michał Nidzgorski Wiceprezes Zarządu 2017-08-07 -
Wielgus, Jan Andrzej Członek Zarządu 2008-06-30 -
Włodarczyk Marek Członek Zarządu 2015-01-15 -
Radosavljević Zoran Członek Zarządu 2017-03-31 -
Marcin Matusewicz Członek Zarządu 2017-08-07 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Zarajczyk Andrzej Przewodniczący RN 2007-03-20 -
Goryszewski Henryk Wiceprzewodniczący RN 2007-03-20 -
Janas Zbigniew Członek RN 2007-03-20 -
Szwonder Michał Członek RN 2007-04-27 -
Nita Zbigniew Członek RN 2011-08-01 -
Służałek Stanisław Członek RN 2013-04-17 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Akkuș Abdullah Członek Zarządu 2014-03-01 2017-03-31 -
Ustyniuk Tadeusz Członek Zarządu 2013-03-18 2015-01-14 -
Ustyniuk Tadeusz Członek Zarządu 2013-03-18 -
Nita Zbigniew Członek RN 2011-08-01 -
Zachorowski Wojciech Członek Zarządu 2011-07-01 2016-01-31 -
Zachorowski Wojciech Członek Zarządu 2011-07-01 2016-01-31 -
Horbal Tomasz Członek Zarządu 2010-02-01 2011-06-30 -
Horbal Tomasz Członek Zarządu 2010-02-01 -
Zarajczyk Karol Wiceprezes Zarządu 2009-11-20 2013-11-05 -
Dobieliński Adam Prezes Zarządu 2009-11-20 2013-11-05 -
Kulas Stanisław Wiceprezes Zarządu 2009-11-20 2010-09-23 -
Kulas Stanisław Wiceprezes Zarządu 2009-11-20 -
Zarajczyk Karol Wiceprezes Zarządu 2009-11-20 -
Dobieliński Adam Prezes Zarządu 2009-11-20 -
Dobieliński Adam Wiceprezes Zarządu 2008-06-30 2009-11-20 -
Wielgus, Jan Andrzej Członek Zarządu 2008-06-30 -
Dobieliński Adam Wiceprezes Zarządu 2008-06-30 -
Kulas Stanisław Prezes Zarządu 2008-05-20 2009-11-20 -
Kulas Stanisław Prezes Zarządu 2008-05-20 -
Kulas Stanisław Członek Zarządu 2007-12-20 2008-05-20 -
Kulas Stanisław Członek Zarządu 2007-12-20 -
Gilewski Paweł Członek RN 2007-03-20 2013-03-01 -
Mrozek Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2007-03-20 2011-07-31 -
Mrozek Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2007-03-20 2011-07-31 -
Gilewski Paweł Członek RN 2007-03-20 -
Urbanowicz, Andrzej Antoni Członek Zarządu 2007-02-09 2008-06-30 -
Mularuk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-02-09 2008-06-30 -
Bartosik Grzegorz Prezes Zarządu 2007-02-09 2008-05-20 -
Bartosik Grzegorz Prezes Zarządu 2007-02-09 2008-05-20 -
Urbanowicz, Andrzej Antoni Członek Zarządu 2007-02-09 -
Mularuk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2007-02-09 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 771 -
2015 705 -
2014 705 -
2013 719 -
2011 727 -
2010 678 -
2009 654 -
2008 518 -
2007 485 2007-12-31
2006 470 -
2005 321 -
2004 274 -
Grupa
2016 794 -
2015 720 -
2014 710 -
2013 785 -
2012 809 -
2011 739 -
2010 687 -
2008 668 -
2007 643 2007-12-31
2006 601 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl