2,0000 zł
-12,28% -0,2800 zł
Rovese SA (RSE)

Ludzie - ROVESE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kazimierski Ireneusz Prezes Zarządu 2014-04-22 FAMUR - Wiceprezes Zarządu
Rosłaniec Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-07-31 -
Ozimek Piotr Wiceprezes Zarządu 2016-04-04 -
Rybarczyk Marcin Członek Zarządu 2010-03-11 -
Pindral Katarzyna Członek Zarządu 2016-03-31 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kłoczko Artur Przewodniczący RN 2008-08-27 -
Miroński Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2006-06-20 SYNTHOS - Sekretarz RN
BARLINEK - Członek RN
Oskard Robert Członek RN 2010-02-11 SYNTHOS - Wiceprzewodniczący RN
BARLINEK - Członek RN
Ciesielski Wojciech Członek RN 2015-06-25 -
Grodzki Jarosław Członek RN 2015-06-25 SYNTHOS - Przewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mrowiec Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-04-22 2016-04-04 -
Mrowiec Piotr Wiceprezes Zarządu 2014-04-22 -
Kazimierski Ireneusz Wiceprezes Zarządu / oddelegowanie do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu na okres sześciu miesięcy 2013-03-14 2014-04-21 FAMUR - Wiceprezes Zarządu
Kazimierski Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2013-03-14 FAMUR - Wiceprezes Zarządu
Kuźnieców Jacek Wiceprezes Zarządu 2012-10-15 2013-03-14 -
Kuźnieców Jacek Wiceprezes Zarządu / ds. sprzedaży 2012-10-15 -
Romański Michał Członek Zarządu 2012-01-24 2016-03-31 -
Wólczyński Michał Wiceprezes Zarządu 2012-01-24 2014-07-18 -
Rejman Tomasz Wiceprezes Zarządu 2012-01-24 2013-12-02 -
Stankiewicz Wojciech Prezes Zarządu 2012-01-24 2013-10-09 -
Stankiewicz Wojciech Prezes Zarządu 2012-01-24 -
Romański Michał Członek Zarządu 2012-01-24 -
Wólczyński Michał Wiceprezes Zarządu / ds.marketingu 2012-01-24 -
Rejman Tomasz Wiceprezes Zarządu / ds.operacyjnych 2012-01-24 -
Saniawa Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2011-02-01 2011-08-02 -
Saniawa Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2011-02-01 -
Tucharz Jacek Członek RN 2010-06-15 2015-06-25 -
Tucharz Jacek Członek RN 2010-06-15 2015-06-25 -
Tucharz Jacek Członek RN 2010-06-15 -
Rybarczyk Marcin Członek Zarządu 2010-03-11 -
Bogusławski Rafał Członek RN 2009-06-17 2009-12-07 -
Bogusławski Rafał Członek RN 2009-06-17 -
Waniołka Mariusz Członek RN 2008-08-27 2015-06-25 -
Waniołka Mariusz Członek RN 2008-08-27 -
Kłoczko Artur Członek RN 2008-02-28 2008-08-26 -
Oskard Paweł Członek Zarządu 2007-06-01 2010-06-01 -
Oskard Paweł Członek Zarządu 2007-06-01 -
Zygulski Krzysztof Członek RN 2007-04-17 2009-06-17 -
Zygulski Krzysztof Członek RN 2007-04-17 -
Cybulski Jarosław Członek RN 2006-06-20 2010-06-15 -
Latos Kamil Członek RN 2006-06-20 2009-06-17 -
Kłoczko Artur Przewodniczący RN 2006-06-20 2007-11-14 -
Miroński Grzegorz Członek RN 2006-06-20 SYNTHOS - Sekretarz RN
BARLINEK - Członek RN
Kłoczko Artur Przewodniczący RN 2006-06-20 -
Latos Kamil Członek RN 2006-06-20 -
Latos Kamil Członek RN 2006-06-20 -
Cybulski Jarosław Członek RN 2006-06-20 -
Jędrzejczyk Mirosław Prezes Zarządu 2005-01-03 2011-08-02 -
Jędrzejczyk Mirosław Prezes Zarządu 2005-01-03 -
Kwapisz Krzysztof Członek RN 2004-12-20 2006-12-31 -
Oskard Robert Członek RN 2004-12-20 2006-06-20 SYNTHOS - Wiceprzewodniczący RN
BARLINEK - Członek RN
Oskard Robert Członek RN 2004-12-20 2006-06-20 SYNTHOS - Wiceprzewodniczący RN
BARLINEK - Członek RN
Żbikowski Karol Członek RN 2004-04-05 2007-11-14 -
Ciesielski Wojciech Członek RN 2004-04-05 2006-06-20 -
Ciesielski Wojciech Członek RN 2004-04-05 -
Waniołka Mariusz Członek RN 2004-04-05 -
Waniołka Mariusz Członek RN 2004-04-05 -
Żbikowski Karol Członek RN 2004-04-05 -
Gromek Mariusz Członek RN 2002-12-03 2006-06-20 -
Lange Zbigniew Prezes Zarządu 2002-12-03 2004-12-31 -
Gromek Mariusz Członek RN 2002-12-03 -
Lange Zbigniew Prezes Zarządu 2002-12-03 -
Kwapisz Krzysztof Członek RN 1000-01-01 2006-06-20 -
Sołowow Michał Przewodniczący RN 1000-01-01 2004-04-05 -
Żebrowski Mieczysław Członek Zarządu 1000-01-01 2003-07-07 -
Gromek Mariusz Prezes Zarządu 1000-01-01 2002-12-03 -
Sołowow Michał Przewodniczący RN 2004-04-05 -
Kwapisz Krzysztof Członek RN 2002-12-03 -
Kwapisz Krzysztof Członek RN -
Żebrowski Mieczysław Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2015 491 -
2014 476 -
2013 433 -
2011 361 -
2010 324 -
2009 319 -
2008 292 -
2007 203 -
2004 137 -
2003 112 -
2002 109 -
2001 89 -
2000 739 -
1999 798 -
1998 779 -
1997 769 -
1996 705 -
1995 678 -
1994 653 -
Grupa
2015 7 364 -
2014 7 068 -
2013 7 055 -
2012 5 844 -
2011 6 499 -
2010 6 174 -
2009 6 858 -
2008 6 508 -
2007 4 927 -
2004 1 877 -
2002 1 228 -
2001 1 140 -
2000 764 -
1999 776 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.