128,0000 zł
-1,16% -1,5000 zł
PROKOM SOFTWARE S.A. (PKM)

Ludzie - PROKOM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Góral Adam Prezes Zarządu 2007-10-02 - Prezes Zarządu
ASSECOP - Prezes Zarządu
ASSECOSL - Przewodniczący RN
ABG - Przewodniczący RN
ASSECOBS - Wiceprzewodniczący RN
ASSECOSE - Wiceprzewodniczący RN
Dyrga Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2002-09-23 -
Sęczkowski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2007-10-02 ABG - Członek RN
- Członek RN
Jeleński Piotr Wiceprezes Zarządu 2008-01-31 ASSECOSE - Prezes Zarządu
Kardaś Krzysztof Członek Zarządu 2002-09-23 -
Serwiński Włodzimierz Członek Zarządu 2007-12-05 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Duch Jacek Przewodniczący RN 2007-10-01 ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
ASSECOSE - Członek RN
Modecki Marek Członek RN 2002-04-26 HOLLYWOO - Członek RN
PEGASNON - Dyrektor
Denysyk Bo Członek RN 2005-06-30 -
Grelowski Maciej Członek RN 2005-06-30 EUROFILM - Wiceprzewodniczący RN
Noga Adam Członek RN 2007-10-02 - Wiceprzewodniczący RN
ASSECOP - Wiceprzewodniczący RN
KREDYTB - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Maciąg Grzegorz Członek Zarządu 2005-08-03 2008-02-08 -
Maciąg Grzegorz Członek Zarządu 2005-08-03 2008-02-08 -
Górka Dariusz Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 2008-02-08 -
Górka Dariusz Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 2008-02-08 -
Chudziak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2003-06-04 2007-12-31 -
Chudziak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2003-06-04 -
Górka Dariusz Członek Zarządu 2003-04-08 2004-03-29 -
Górka Dariusz Członek Zarządu 2003-04-08 -
Mondalski Marek Członek Zarządu 2002-12-27 -
Mondalski Marek Członek Zarządu 2002-12-27 -
Kij Tadeusz Członek Zarządu 2002-08-08 2005-08-03 -
Duch Jacek Członek Zarządu 2002-08-08 2005-05-31 ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
ASSECOSE - Członek RN
Kij Tadeusz Członek Zarządu 2002-08-08 -
Wantke Maciej Członek Zarządu 2002-08-08 -
Duch Jacek Członek Zarządu 2002-08-08 ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
ASSECOSE - Członek RN
Wantke Maciej Członek Zarządu 2002-08-08 -
Stelmach, Beata Anna Członek Zarządu 2002-04-26 2005-08-03 -
Stelmach, Beata Anna Członek Zarządu 2002-04-26 -
Szturmowicz Mirosław Wiceprezes Zarządu 2001-06-29 2003-05-31 -
Gralińska Małgorzata Członek RN 2001-06-29 2002-08-08 -
Szturmowicz Mirosław Wiceprezes Zarządu 2001-06-29 -
Krauze Ryszard Prezes Zarządu 1987-02-01 2007-10-01 -
Krauze Ryszard Prezes Zarządu 1987-02-01 -
Krauze Irena Przewodniczący RN 2007-10-01 -
Starosta Leszek Członek RN 2007-10-01 -
Mondalski Piotr Wiceprezes Zarządu 2007-10-01 -
Karnabal Andrzej Członek RN 2006-09-30 -
Wilski, Krzysztof Jan Wiceprezes Zarządu 2005-08-03 -
Bartkowski Bogdan Członek Zarządu 2002-12-01 -
Krauze Irena Przewodniczący RN -
Bartkowski Bogdan Członek Zarządu -
Starosta Leszek Członek RN -
Karnabal Andrzej Członek RN -
Mondalski Piotr Wiceprezes Zarządu -
Wilski, Krzysztof Jan Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2004 1 553 -
2003 1 514 -
2002 1 514 -
2001 1 475 -
2000 1 472 -
1999 1 449 -
1998 1 085 -
1997 441 -
1996 375 -
Grupa
2004 4 354 -
2003 3 093 -
2002 2 586 -
2001 2 294 -
2000 2 180 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.