23,5000 zł
0,00% 0,0000 zł
Prime Car Management S.A. (PCM)

Ludzie - PCM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Grzelak Mirosław Prezes Zarządu 2019-10-10 -
Kulesza Tomasz Wiceprezes Zarządu 2019-10-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bieske Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2015-07-22 KRUKSA - Członek RN
Eggink Raimondo Członek RN 2015-07-22 SUWARY - Wiceprzewodniczący RN
KOGENER - Członek RN
SYGNITY - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kulesza Tomasz Członek Zarządu 2019-06-01 2019-10-10 -
Karnowski Jakub Członek RN 2018-06-27 2019-06-28 -
Sudzińska-Amroziewicz Grażyna Członek RN 2018-06-27 2019-06-28 -
Stępniak Piotr Przewodniczący RN 2018-06-27 2019-06-28 -
Kizielewicz Jakub Prezes Zarządu 2016-05-10 2019-10-10 -
Karpowicz Konrad Wiceprezes Zarządu 2016-05-10 -
Karpowicz Konrad Członek Zarządu 2016-05-10 -
Kucharski Artur Członek RN 2015-07-22 2019-06-27 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2015-07-22 2017-06-27 -
Tobor Marcin Członek RN 2015-07-22 -
Waluszewski Grzegorz Członek RN 2015-04-10 2015-11-12 -
Gabor Artur Członek RN 2015-04-10 2015-07-21 -
Kobosko, Michał Andrzej Członek RN 2015-04-10 2015-07-21 -
Sadowski Piotr Członek RN 2015-04-10 2015-06-16 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2015-04-10 2015-04-30 -
Roche Emmanuel Członek RN 2015-04-10 -
Waluszewski Grzegorz Członek RN 2015-04-10 -
Sadowski Piotr Członek RN 2015-04-10 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2015-04-10 -
Gabor Artur Członek RN 2015-04-10 -
Kobosko, Michał Andrzej Członek RN 2015-04-10 -
Gieryński Paweł Członek RN 2013-06-28 2016-06-27 -
Kwiecień Tomasz Członek RN 2013-06-28 2016-06-27 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2013-06-28 2016-06-27 -
Ślotała Jacek Członek RN 2013-06-28 2016-06-27 -
Łukawski Wojciech Członek RN 2013-06-28 2015-04-10 -
Kwiecień Tomasz Członek RN 2013-06-28 2015-04-10 -
Ślotała Jacek Członek RN 2013-06-28 2015-04-10 -
Gieryński Paweł Członek RN 2013-06-28 2015-04-10 -
Karpowicz Konrad Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 2019-10-10 -
Kobyliński Jerzy Prezes Zarządu 2012-06-29 2015-06-28 -
Kobyliński Jerzy Prezes Zarządu 2012-06-29 2015-06-28 -
Waluszewski Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-28 2015-06-27 -
Waluszewski Grzegorz Przewodniczący RN 2012-06-28 2015-04-10 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 280 -
2017 249 -
2016 231 -
2015 193 -
2014 119 -
2013 118 -
Grupa
2018 360 -
2017 289 -
2016 240 -
2015 208 -
2014 151 -
2013 151 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.