0,0100 zł
-66,67% -0,0200 zł
Firma Handlowa JAGO SA (JAG)

Ludzie - JAGO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Znojkowicz Bartosz Prezes Zarządu 2012-03-12 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Znojkiewicz Sabina Przewodniczący RN 2012-03-13 -
Matuszczyk Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2012-03-19 -
Makarczyk Michał Członek RN 2007-03-16 -
Marton Andrzej Członek RN 2010-11-10 NAVIMOR - Prezes Zarządu
Warmuz Jakub Członek RN 2009-11-16 JWASA - Członek RN
AQUATECH - Członek RN
Kuś Artur Członek RN 2007-05-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Matuszczyk Dariusz Członek RN 2012-03-19 -
Znojkiewicz Sabina Członek RN 2012-03-13 -
Znojkowicz Bartosz Członek Zarządu 2012-03-12 -
Bytner Józef Członek RN 2011-12-07 2012-03-15 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2011-12-07 2012-03-15 -
Sarkowicz Joanna Członek RN 2011-12-07 2012-03-15 -
Sarkowicz Joanna Członek RN 2011-12-07 -
Bytner Józef Członek RN 2011-12-07 -
Znojkowicz Bartosz Członek RN 2011-12-07 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2011-12-07 -
Winogradski Grzegorz Prezes Zarządu 2011-11-02 2012-03-15 -
Czajowski Hubert Członek Zarządu 2011-11-02 2012-03-12 -
Radaczyński Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2011-11-02 2012-02-29 -
Radaczyński Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2011-11-02 -
Czajowski Hubert Członek Zarządu 2011-11-02 -
Winogradski Grzegorz Prezes Zarządu 2011-11-02 -
Buta Sylwia Członek RN 2011-04-06 2011-12-07 -
Buta Sylwia Członek RN 2011-04-06 -
Marton Andrzej Członek RN 2010-11-10 2011-12-07 NAVIMOR - Prezes Zarządu
Niebrzydowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-03-15 2011-11-02 -
Niebrzydowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-03-15 -
Warmuz Jakub Członek RN 2009-11-16 2011-12-07 JWASA - Członek RN
AQUATECH - Członek RN
Lenartowicz Jolanta Członek RN 2009-03-11 2010-11-27 -
Niebrzydowski Krzysztof Członek RN 2009-03-11 2009-11-16 -
Lenartowicz Jolanta Członek RN 2009-03-11 -
Niebrzydowski Krzysztof Członek RN 2009-03-11 -
Haendel Rafał Członek Zarządu 2008-10-14 2011-01-05 -
Haendel Rafał Członek Zarządu 2008-10-14 -
Wojtaczka Sylwester Członek Zarządu 2007-05-31 2011-11-02 -
Wojtaczka Sylwester Członek Zarządu 2007-05-31 -
Parkot Agnieszka Członek RN 2007-05-18 2011-11-07 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Członek RN 2007-05-18 2010-09-22 -
Sikorska Bogna Członek RN 2007-05-18 2009-03-11 -
Marton Andrzej Członek RN 2007-05-18 2009-03-11 NAVIMOR - Prezes Zarządu
Antkowiak Wojciech Prezes Zarządu 2007-05-18 2008-12-30 -
Kuś Artur Przewodniczący RN 2007-05-18 -
Antkowiak Wojciech Prezes Zarządu 2007-05-18 -
Sikorska Bogna Członek RN 2007-05-18 -
Parkot Agnieszka Członek RN 2007-05-18 -
Kosiorek-Sobolewski Krzysztof Członek RN 2007-05-18 -
Marton Andrzej Członek RN 2007-05-18 NAVIMOR - Prezes Zarządu
Jusiński Artur Członek RN 2007-03-16 2007-05-18 -
Piątkowski Marek Członek RN 2007-03-16 2007-05-18 -
Lenkiewicz, Adam Bogusław Członek RN 2007-03-16 2007-05-18 -
Matczuk Tomasz Członek RN 2007-03-16 2007-05-18 -
Sikorska Bogna Członek RN 2007-03-16 2007-05-17 -
Piątkowski Marek Członek RN 2007-03-16 -
Lenkiewicz, Adam Bogusław Członek RN 2007-03-16 -
Matczuk Tomasz Członek RN 2007-03-16 -
Jusiński Artur Członek RN 2007-03-16 -
Świstuń Lesław Członek RN 2006-10-06 2007-05-18 -
Jastrzemski Waldemar Członek RN 2006-10-06 2007-03-16 -
Łukowski Jacek Członek RN 2006-10-06 2007-03-16 -
Broda Piotr Członek RN 2006-10-06 2007-03-16 -
Jusiński Artur Członek RN 2006-10-06 2007-03-15 -
Jastrzemski Waldemar Członek RN 2006-10-06 -
Broda Piotr Członek RN 2006-10-06 -
Jusiński Artur Członek RN 2006-10-06 -
Łukowski Jacek Członek RN 2006-10-06 -
Świstuń Lesław Członek RN 2006-10-06 -
Przybył Maria Członek Zarządu 2005-03-24 2007-05-18 -
Przybył Maria Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2005-03-24 -
Tomecka Marzena Członek RN 2005-03-21 2007-03-16 -
Popowicz Anna Członek RN 2005-03-21 2007-03-16 -
Radwański Witold Członek RN 2005-03-21 2006-10-06 -
Szarek Zbigniew Członek RN 2005-03-21 2006-10-06 -
Oskroba Piotr Przewodniczący RN 2005-03-21 2006-10-06 -
Radwański Witold Członek RN 2005-03-21 -
Tomecka Marzena Członek RN 2005-03-21 -
Szarek Zbigniew Członek RN 2005-03-21 -
Popowicz Anna Członek RN 2005-03-21 -
Oskroba Piotr Przewodniczący RN 2005-03-21 -
Mendel Zbigniew Prezes Zarządu 1000-01-01 2007-03-13 -
Haendel Rafał Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2006-06-14 -
Przybył Maria Wiceprezes Zarządu 2007-05-18 -
Mendel Zbigniew Prezes Zarządu 2007-03-13 -
Przybył Maria Wiceprezes Zarządu 2007-03-13 -

Zatrudnienie

Spółka
2011 112 -
2008 331 -
2007 259 -
2004 139 2004-12-31
2003 126 2003-12-31
2002 120 2002-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.