465,0000 zł
-2,11% -10,0000 zł
Bank Austria Creditanstalt (BCA)

Ludzie - BACA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hampel Erich Prezes Zarządu 2006-05-05 -
Kadrnoska Friedrich Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 BPH - Członek RN
Cernko Willibald Członek Zarządu 2003-10-14 -
Hemetsberger Wilhelm Członek Zarządu 2003-10-14 -
Prehofer Regina Członek Zarządu 2003-10-14 -
Moneta Andrea Członek Zarządu 2006-05-04 -
Kretschmer Werner Członek Zarządu 2006-05-04 -
Gropper Helmut Członek Zarządu 1000-01-01 -
Haller Wolfganag Członek Zarządu 1000-01-01 -
Strobl Johann Członek Zarządu 2006-05-05 - Przewodniczący RN
Zadrazil Robert Członek Zarządu 2006-05-05 -
Groß Thomas Członek Zarządu 2006-07-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Profumo Alessandro Przewodniczący RN 2006-07-17 -
Rauch Franz Wiceprzewodniczący RN 2006-07-17 -
Humer Rudolf Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 -
Sprißler Wolfgang Członek RN 2003-10-14 -
Heinzl Wolfgang Członek RN 2003-10-14 -
Lehner Adolf Członek RN 2003-10-14 -
Schlager Thomas Członek RN 2003-10-14 -
Kruschik Heribert Członek RN 2003-10-14 -
Ermotti Sergio Członek RN 2006-01-25 -
Mayr Gerhard Członek RN 1000-01-01 -
Mendel Michael Członek RN 1000-01-01 -
Sorger Veit Członek RN 1000-01-01 -
Becker Erich Członek RN 1000-01-01 -
Fuhrmann Hedwig Członek RN 1000-01-01 -
Crippa Alberto Członek RN 1000-01-01 -
Fehle, Armin Gebhard Członek RN 1000-01-01 -
Jentzsch Stefan Członek RN 1000-01-01 -
Lang Wolfgang Członek RN 1000-01-01 -
Salvatori Carlo Członek RN 2006-01-25 -
Kemmer Michael Członek RN 2005-05-19 -
Fiorentino Paolo Członek RN 2006-09-01 -
Frigerio Dario Członek RN 2006-09-01 -
Nicastro Roberto Członek RN 2006-09-01 -
Ogliengo Vittorio Członek RN 2006-09-01 -
Samstag Karl Członek RN 2006-09-01 -
Scharitzer Gerhard Członek RN 2006-09-01 -
Perl Emmerich Członek RN 2006-09-01 -
Icha Martina Członek RN 2006-09-01 -
Calandra Buonaura, Vincenzo Członek RN 2006-05-03 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Profumo Alessandro Przewodniczący RN 2006-07-17 -
Moneta Andrea Członek Zarządu 2006-05-04 -
Salvatori Carlo Członek RN 2006-01-25 -
Kemmer Michael Członek RN 2005-05-19 -
Randa Gerhard Przewodniczący RN 1000-01-01 2005-05-19 -
Becker Erich Członek RN -
Crippa Alberto Członek RN -
Fehle, Armin Gebhard Członek RN -
Jentzsch Stefan Członek RN -
Mayr Gerhard Członek RN -
Samstag Karl Prezes Zarządu -
Mendel Michael Członek RN -
Samstag Karl Prezes Zarządu -
Rauch Franz Członek RN -
Kadrnoska Friedrich Wiceprezes Zarządu BPH - Członek RN
Sorger Veit Członek RN -
Gropper Helmut Członek Zarządu -
Fuhrmann Hedwig Członek RN -
Haller Wolfganag Członek Zarządu -
Lang Wolfgang Członek RN -
Hampel Erich Członek Zarządu -
Randa Gerhard Przewodniczący RN -
Humer Rudolf Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2006 9 963 2006-06-30
2005 10 375 2005-06-30
Grupa
2006 33 068 2006-06-30
2005 30 336 2005-06-30
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.