KGHM i Orlen pod dwóch stronach. WIG20 znów traci przy coraz droższym dolarze
Splot niekorzystnych czynników, jak jastrzębie deklaracje zza oceanu oraz fatalne nastroje w sektorze technologicznym uderzyły w rynki akcji na całym świecie. Tłem dla słabych krajowych indeksów była także słabość polskiego złotego, który... Czytaj dalej
