REKLAMA
WEBINAR

mBank zamyka wybrane placówki

2021-02-26 14:00
publikacja
2021-02-26 14:00

mBank zamyka placówki. Od 1 marca z Polski znikną Punkty Usług Maklerskich Biura Maklerskiego. Klienci załatwią swoje sprawy tylko online. mBank pozostawi jedną placówkę w całym kraju, żeby skorzystać z jej usług trzeba spełnić pewien warunek.

mBank zamyka wybrane placówki
mBank zamyka wybrane placówki
fot. mBank / / Puls Biznesu

Koniec epoki stacjonarnych oddziałów. Od 1 marca zniknie większość placówek mBanku w Polsce, zajmujących się obsługą klientów korzystających z usług domu maklerskiego mBanku, poinformował mBank w komunikacie prasowym zamieszczonym na stronie internetowej.

Klienci mBanku muszą przygotować się na zmiany. Od 1 marca osoby, które posiadają rachunek maklerski w mBanku będą mogły swoje sprawy związane z inwestowaniem załatwić korzystają z jednej z trzech możliwości:

  • serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej,
  • na mLinii, 801 300 800,
  • przez e-mail: kontakt@mbank.pl.
Reklama

mBank zostawia tylko jedną placówkę w Polsce. W stolicy klienci nadal będą mogli skorzystać z osługi stacjonarnej jednym warunkiem. "Jeżeli chcesz spotkać się z nami w naszej centrali w Warszawie, prosimy, umów się wcześniej na wizytę. Zadzwoń na mLinię" – informuje mBanku.

"Rachunek maklerski możesz założyć wygodnie przez internet, bez potrzeby wizyty w placówce", "Aplikacja Biura maklerskiego mBanku pozwala inwestować z dowolnego miejsca (dostęp do swojego rachunku eMakler ze smartfona lub tabletu)", "Nasi analitycy codziennie śledzą informacje i notowania na rynkach. Wybierają najciekawsze spółki i wydarzenia. Opowiedzą o nich w łatwy sposób w formie analiz, wideo i rekomendacji. To wszystko na pulpicie w eMaklerze" – podkreśla bank.

DF

Źródło:
Tematy
MINI pełne dobrych ofert.

MINI pełne dobrych ofert.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki