REKLAMA

mBank dostępny na Androida, MultiBank uruchamia serwis lite

2011-12-15 10:40
publikacja
2011-12-15 10:40

Z kilkumiesięcznym poślizgiem w stosunku do wersji iPhonowej, ale w końcu jest. Posiadacze telefonów komórkowych wyposażonych w cieszący się coraz większą popularnością system Android, mogą już korzystać z aplikacji mobilnej mBanku. Klienci Multibanku dostali natomiast wersję lite serwisu.


Przegląd finansowy Bankier.pl to pigułka informacyjna z wyselekcjonowanymi, najważniejszymi wiadomościami z rynku finansowego. Nasz tygodnik to również wyjątkowe wywiady, oceny produktów, czy w końcu informacje podatkowe.
(...) Aplikacja dla urządzeń firmy Apple pojawiła się w mBanku we wrześniu. Od dziś jest także dostępna dla posiadaczy telefonów wyposażonych w system Android (można ją już pobrać z Android Marketu). System ten zdobywa coraz większe udziały w rynku m.in. za sprawą popularnych (i niedrogich) telefonów LG, Samsunga czy HTC. Z prognoz firmy Gartner wynika, że do końca 2012 roku Android zawładnie połową rynku sprzedaży smartfonów. Jeszcze do niedawna większość aplikacji mobilnych powstawała wyłącznie na telefony z systemem iOS. Dziś Androida nie można już pomijać.

Za pomocą aplikacji mobilnej mBanku można przeprowadzić wszystkie podstawowe operacje na rachunku – sprawdzić stan i historię rachunków, pobrać szczegóły dotyczące posiadanych kredytów, lokat i inwestycji, spłacić kartę kredytową lub doładować telefon komórkowy. Przelewy można zlecać tylko na zdefiniowane wcześniej rachunki. Z poziomu aplikacji dostępna jest także wyszukiwarka bankomatów i wpłatomatów, notowania funduszy i tzw. „Oferta dla ciebie”, czyli oferta dodatkowych produktów kredytowych, przygotowanych indywidualnie dla klienta.

Aplikacja na Androida to w zasadzie bliźniacza kopia wersji dla posiadaczy iPhone'ów, choć zauważalne są pewne różnice – na przykład ładniejsze ikonki w wersji androidowej. Aplikacja działa szybko i sprawnie, choć bardziej przypadł mi do gustu proces logowania w aplikacji mobilnej Banku Millennium, gdzie dostęp do konta autoryzuje się jedynie czterocyfrowym PIN-em. W mBanku proces logowania jest identyczny jak w standardowej wersji serwisu: trzeba wpisać pełny login i hasło.

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~doradca kredytowy
kto chce korzystać z tego banku?
przecież to są przewalacze.

ja zabieram wszystkie moje oszczędności i wynoszę się.
nie będę finansował ich kredytów
~fx
Dnia 2011-12-15 o godz. 15:27 ~doradca kredytowy napisał(a):
> kto chce korzystać z tego banku?
przecież to są
> przewalacze.

ja zabieram wszystkie moje oszczędności i
> wynoszę się.
nie będę finansował ich kredytów


Nie dramatyzuj. Mnie mBank odpowiada i sobie go chwalę.
~fx
WRESZCIE JEST!!! Doczekałem się!

Powiązane: Hydepark PRnews.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki