Zostań wydawcą Bankier.pl na jeden dzień. Gramy dla WOŚP!

redaktor naczelna Bankier.pl

Już od 20 lat Bankier.pl pomaga Polakom w zakresie finansów osobistych i inwestowania. Tradycyjnie pomagamy też Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Tym razem, w roku naszych 20. urodzin, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Zwycięzcy aukcji „Bankier.pl dla WOŚP” oddamy bowiem na jeden dzień fotel wydawcy serwisu Bankier.pl. Aukcja się zakończyła. 

Takiej okazji dotychczas nie było. Zwycięzca, a już jest (o szczegółach powiadomimy niebawem), tegorocznej charytatywnej aukcji Bankier.pl dla WOŚP otrzyma możliwość spędzić dzień z redakcją Bankier.pl, wcielając się w rolę wydawcy portalu ekonomicznego. Ale na tym nie koniec — dostanie od nas także podwójne zaproszenie na największe święto bankowców — galę finałową rankingu Złoty Bankier. Dodatkowo przez tydzień na łamach Bankier.pl będziemy promowali informację o Twojej działalności lub produkcie.

Weź udział w aukcji Bankier.pl dla WOŚP »

(Bankier.pl)

Zaprosimy Cię do naszej wrocławskiej siedziby, gdzie poznasz zespół redakcyjny i zobaczysz, jak prowadzenie serwisu wygląda od kuchni. Weźmiesz udział w kolegium redakcyjnym — to okazja, byś zaproponował temat, który warto podjąć na łamach portalu. O kulisach pracy redakcyjnej będziesz mógł porozmawiać z ulubionym dziennikarzem Bankier.pl. A może będziesz chciał, żebyśmy to my przeprowadzili wywiad z Tobą?

Bankier.pl to jeden z największych portali ekonomicznych w Polsce, więc naprawdę warto powalczyć o wygraną.

Weźmiesz udział w święcie finansistów

Na tym jednak nie koniec. Zostaniesz gościem kwietniowej gali finałowej rankingu Złoty Bankier, naszej największej dorocznej uroczystości, która gromadzi najbardziej znaczące postaci polskiej bankowości. Zaprosimy Cię wraz z osobą towarzyszącą. Czego spodziewać się podczas gali, opisujemy w artykule "Kogo wolą banki?".

Zwycięzca licytacji otrzyma podwójne zaproszenie na galę finałową rankingu Złoty Bankier 2020
Zwycięzca licytacji otrzyma podwójne zaproszenie na galę finałową rankingu Złoty Bankier 2020 (Bankier.pl)

Napiszemy o Tobie! Jedną z nagród będzie też artykuł sponsorowany Premium wyświetlany przez siedem dni na łamach Bankier.pl. Tym samym dostaniesz możliwość dotarcia z ofertą swojego produktu, usługi lub firmy do użytkowników zainteresowanych finansami, biznesem, gospodarką i nowymi technologiami.

W ramach 28. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Aukcja Bankier.pl dla WOŚP zakończyła się. Przejdź do licytacji »

W 2017 roku naszą aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i ówczesny menadżer Roberta Lewandowskiego, rok później najwyżej licytowała firma Vivus, a w ostatniej aukcji zwyciężył Getin Bank. Teraz kolej na Ciebie! Zapraszamy do licytacji.

Po zakończonej aukcji prosimy zwycięzcę o wiadomość e-mail na adres marketing@bankier.pl w celu ustalenia szczegółów.

Malwina Wrotniak

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
43 7 bankierkomentuje

pokaż kubik kmiocie swoje osiągnięcia - do pięt Owsiakowi nie dorastasz, ale z komentarzy wynika ze na wszystkim się znasz podobnie jak pan spod Legnicy. ludzie w korporacjach na zachodzie i za oceanem zastanawiają się jak Jurek tego dokonał bo jak przelicza PKB swojego kraju do PKB Polski i pomnożą to razy zebrana kwota to okazuje się ze suma jest niebotyczna ze większość organizacji NGO i podobnych nie są w stanie zebrać w ciągu roku a nie "jednego dnia"
Nie wypowiadaj się juz miernoto Kubik i abyś kmiocie nie musial korzystac ze sprzetu ze serduszkiem, bo wtedy lekarz powinien potraktować cię tak samo jak robi służba zdrowia w USA kiedy ktoś nie ma ubezpieczenia zdrowotnego.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 23 1as

Możesz się z kimś nie zgadzać, jak również może Kubik, ale dlaczego odmawiasz osobie (zapewne) ubezpieczonej prawa do leczenia?
Czyżby zbiórka pana O. stała się obowiązkowym elementem składki zdrowotnej?

! Odpowiedz
21 50 grzegorzkubik

Ja od 3 lat czekam na faktury i pełne rozliczenie WOŚP. Owsiak już upolitycznił tą imprezę i jest dziś kompletnie niewiarygodny.

! Odpowiedz
30 14 szeregowy_forumowicz

Napisz do Zbyszka i jego kolegów. To już piąty finał orkiestry za panowania dobrej zmiany, na pewno coś mają.

! Odpowiedz
19 1 krokus12

jak panu nie pasuje sposób rozliczania to nie wpłacać ,a nie przeszkadza panu sposób rozliczenia zakupu działek przez pana Morawieckiego czy rozliczeń z przedsiębiorcą pana Kaczyńskiego

! Odpowiedz
26 55 silvio_gesell

Coś dla szeregowy_forumowicz, aka silvio_quesell, silvio_gessell, xyz83, itd.

! Odpowiedz
46 15 szeregowy_forumowicz

Na pohybel tobie kmiotku.

! Odpowiedz
41 15 szeregowy_forumowicz

Btw, życzę ci dużo zdrowia, obyś nigdy nie musiał korzystać.

! Odpowiedz
37 13 szeregowy_forumowicz

A Quesell to chyba ciebie robił.

! Odpowiedz
31 12 szeregowy_forumowicz odpowiada szeregowy_forumowicz

I nie dorobił :D

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.