REKLAMA
WAŻNE

Zostań wydawcą Bankier.pl na jeden dzień. Gramy dla WOŚP!

Malwina Wrotniak2020-01-09 08:00, akt.2020-01-18 15:42redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2020-01-09 08:00
aktualizacja
2020-01-18 15:42

Już od 20 lat Bankier.pl pomaga Polakom w zakresie finansów osobistych i inwestowania. Tradycyjnie pomagamy też Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Tym razem, w roku naszych 20. urodzin, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Zwycięzcy aukcji „Bankier.pl dla WOŚP” oddamy bowiem na jeden dzień fotel wydawcy serwisu Bankier.pl. Aukcja się zakończyła. 

Takiej okazji dotychczas nie było. Zwycięzca, a już jest (o szczegółach powiadomimy niebawem), tegorocznej charytatywnej aukcji Bankier.pl dla WOŚP otrzyma możliwość spędzić dzień z redakcją Bankier.pl, wcielając się w rolę wydawcy portalu ekonomicznego. Ale na tym nie koniec — dostanie od nas także podwójne zaproszenie na największe święto bankowców — galę finałową rankingu Złoty Bankier. Dodatkowo przez tydzień na łamach Bankier.pl będziemy promowali informację o Twojej działalności lub produkcie.

Weź udział w aukcji Bankier.pl dla WOŚP »

/ Bankier.pl

Zaprosimy Cię do naszej wrocławskiej siedziby, gdzie poznasz zespół redakcyjny i zobaczysz, jak prowadzenie serwisu wygląda od kuchni. Weźmiesz udział w kolegium redakcyjnym — to okazja, byś zaproponował temat, który warto podjąć na łamach portalu. O kulisach pracy redakcyjnej będziesz mógł porozmawiać z ulubionym dziennikarzem Bankier.pl. A może będziesz chciał, żebyśmy to my przeprowadzili wywiad z Tobą?

Bankier.pl to jeden z największych portali ekonomicznych w Polsce, więc naprawdę warto powalczyć o wygraną.

Weźmiesz udział w święcie finansistów

Na tym jednak nie koniec. Zostaniesz gościem kwietniowej gali finałowej rankingu Złoty Bankier, naszej największej dorocznej uroczystości, która gromadzi najbardziej znaczące postaci polskiej bankowości. Zaprosimy Cię wraz z osobą towarzyszącą. Czego spodziewać się podczas gali, opisujemy w artykule "Kogo wolą banki?".

Zwycięzca licytacji otrzyma podwójne zaproszenie na galę finałową rankingu Złoty Bankier 2020 / Bankier.pl

Napiszemy o Tobie! Jedną z nagród będzie też artykuł sponsorowany Premium wyświetlany przez siedem dni na łamach Bankier.pl. Tym samym dostaniesz możliwość dotarcia z ofertą swojego produktu, usługi lub firmy do użytkowników zainteresowanych finansami, biznesem, gospodarką i nowymi technologiami.

W ramach 28. Finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera fundusze na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Środki zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Aukcja Bankier.pl dla WOŚP zakończyła się. Przejdź do licytacji »

W 2017 roku naszą aukcję wygrał Cezary Kucharski, znany piłkarz, przedsiębiorca i ówczesny menadżer Roberta Lewandowskiego, rok później najwyżej licytowała firma Vivus, a w ostatniej aukcji zwyciężył Getin Bank. Teraz kolej na Ciebie! Zapraszamy do licytacji.

Po zakończonej aukcji prosimy zwycięzcę o wiadomość e-mail na adres marketing@bankier.pl w celu ustalenia szczegółów.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (17)

dodaj komentarz
bankierkomentuje
pokaż kubik kmiocie swoje osiągnięcia - do pięt Owsiakowi nie dorastasz, ale z komentarzy wynika ze na wszystkim się znasz podobnie jak pan spod Legnicy. ludzie w korporacjach na zachodzie i za oceanem zastanawiają się jak Jurek tego dokonał bo jak przelicza PKB swojego kraju do PKB Polski i pomnożą to razy zebrana kwota pokaż kubik kmiocie swoje osiągnięcia - do pięt Owsiakowi nie dorastasz, ale z komentarzy wynika ze na wszystkim się znasz podobnie jak pan spod Legnicy. ludzie w korporacjach na zachodzie i za oceanem zastanawiają się jak Jurek tego dokonał bo jak przelicza PKB swojego kraju do PKB Polski i pomnożą to razy zebrana kwota to okazuje się ze suma jest niebotyczna ze większość organizacji NGO i podobnych nie są w stanie zebrać w ciągu roku a nie "jednego dnia"
Nie wypowiadaj się juz miernoto Kubik i abyś kmiocie nie musial korzystac ze sprzetu ze serduszkiem, bo wtedy lekarz powinien potraktować cię tak samo jak robi służba zdrowia w USA kiedy ktoś nie ma ubezpieczenia zdrowotnego.
1as
Możesz się z kimś nie zgadzać, jak również może Kubik, ale dlaczego odmawiasz osobie (zapewne) ubezpieczonej prawa do leczenia?
Czyżby zbiórka pana O. stała się obowiązkowym elementem składki zdrowotnej?
grzegorzkubik
Ja od 3 lat czekam na faktury i pełne rozliczenie WOŚP. Owsiak już upolitycznił tą imprezę i jest dziś kompletnie niewiarygodny.
szeregowy_forumowicz
Napisz do Zbyszka i jego kolegów. To już piąty finał orkiestry za panowania dobrej zmiany, na pewno coś mają.
krokus12
jak panu nie pasuje sposób rozliczania to nie wpłacać ,a nie przeszkadza panu sposób rozliczenia zakupu działek przez pana Morawieckiego czy rozliczeń z przedsiębiorcą pana Kaczyńskiego
silvio_gesell
Coś dla szeregowy_forumowicz, aka silvio_quesell, silvio_gessell, xyz83, itd.
szeregowy_forumowicz
Na pohybel tobie kmiotku.
szeregowy_forumowicz
Btw, życzę ci dużo zdrowia, obyś nigdy nie musiał korzystać.
szeregowy_forumowicz
A Quesell to chyba ciebie robił.
szeregowy_forumowicz odpowiada szeregowy_forumowicz
I nie dorobił :D

Powiązane: WOŚP

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki