Zmiany w ofercie Kont Osobistych w Banku Millennium

Od 1 sierpnia 2009 roku Bank Millennium wprowadza zmiany w ofercie rachunków bankowych dla Klientów Bankowości Detalicznej. Modyfikacja oferty Kont Osobistych wiąże się z wprowadzeniem nowych produktów oraz ofert specjalnych. Zmiany zajdą także w cenniku oferowanych przez Bank rachunków.

Aby zachęcić Klientów do aktywnego zarządzania swoimi finansami, Bank Millennium przygotował kilka specjalnych ofert. Od 1 sierpnia br. Klienci będą mogli korzystać z:

* Karty kredytowej Millennium Visa lub MasterCard bez pierwszej opłaty rocznej
* Limitu w Koncie Osobistym bez opłaty przygotowawczej
* Karty Millennium Visa Konto bez opłaty za wydanie i użytkowanie w pierwszym roku

Promocja potrwa od 1 sierpnia do 31 grudnia 2009 roku i dotyczyć będzie osób nie korzystających jeszcze z wymienionych produktów.

Ponadto, już wkrótce w ofercie Banku pojawią się atrakcyjne nowości:

* Limit w Koncie wolny od oprocentowania aż przez 7 dni w każdym miesiącu
* Nowa karta debetowa Maestro, z której będzie można korzystać bezpłatnie

Najważniejsze zmiany w cenniku dotyczą warunków znoszących opłatę za prowadzenie konta. W dalszym ciągu Klienci będą mieli możliwość posiadania w Banku bezpłatnego rachunku. Od 1 sierpnia br., zarówno dla Konta Osobistego jak i Konta Osobistego Premium, warunkiem znoszącym opłatę będzie średnie saldo miesięczne na koncie. Ponadto, opłata miesięczna za prowadzenie podstawowego rachunku, Konta Osobistego, wzrośnie jedynie o 1 zł i będzie wynosić 7 zł. Natomiast w przypadku Konta Osobistego Premium wysokość opłaty nie ulegnie zmianie.

Zmianie ulegnie także opłata za przelewy dokonywane w placówkach Banku. Od 1 sierpnia br. będzie ona wynosić 5 zł, natomiast przelewy pomiędzy rachunkami własnymi Klientów pozostaną bezpłatne. Pozostałe opłaty za przelewy pozostają na niezmienionym poziomie, co stanowi stały element strategii cenowej Banku, mającej na celu promowanie obsługi kont za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej: Internetu, telefonu oraz wielofunkcyjnych bankomatów.

źródło: Bank Millennium

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~test

test

!