REKLAMA

Czekają nas podwyżki opłat. Bankowy rozkład jazdy na marzec 2021 r.

Monika Dekrewicz2021-02-24 08:50, akt.2021-02-24 11:49analityk Bankier.pl
publikacja
2021-02-24 08:50
aktualizacja
2021-02-24 11:49
Czekają nas podwyżki opłat. Bankowy rozkład jazdy na marzec 2021 r.
Czekają nas podwyżki opłat. Bankowy rozkład jazdy na marzec 2021 r.
fot. fotoliza / / Shutterstock

W marcu wejdą w życie nowe cenniki w mBanku i ING Banku Śląskim. Niektóre pozycje w tabelach zostaną objęte podwyżkami. Koniec kwartału to również ten moment w roku, kiedy kończy się wiele promocji bankowych.

1 marca 2021 r. to data, na którą powinni zwrócić uwagę klienci mBanku. Tego dnia wchodzą w życie zmiany w cenniku, które obejmą szeroką grupę korzystających z jego usług. Bank zacznie stosować nieco inny warunek zwalniający z opłaty miesięcznej za kartę debetową (płatności na kwotę min. 350 zł). Zmienią się także opłaty i warunki w przypadku niektórych kart kredytowych. Wzrost opłat mogą również odczuć osoby, które często korzystają z obsługi gotówkowej w oddziale czy wykonują operacje przez BOK. Czytaj więcej: Podwyżki w mBanku.

14 marca br. to dzień, w którym ING Bank Śląski nie tylko zamyka dwie promocje kredytów hipotecznych, ale również, w którym wchodzą w życie dwa nowe regulaminy – te dotyczące bankowości internetowej oraz rachunków płatniczych. Wśród zmienionych zapisów znalazły się te obejmujące wprowadzenie możliwości odwołania przelewu czy dokonywania płatności kartą przez telefon przed jej otrzymaniem w formie fizycznej.

29 marca br. wchodzi z kolei w życie nowa tabela opłat i prowizji w ING Banku Śląskim. Zmiany dotyczyć będą m.in. opłaty za wydanie zaświadczenia podstawowego do rachunku, zamówionego i odbieranego w oddziale banku, odnowienie Mojej Karty ING z grafiką wybraną przez klienta czy możliwość odwołania przelewu.

W marcu, ostatnim miesiącu pierwszego kwartału, kończy się także wiele promocji bankowych. Do końca tego miesiąca można skorzystać np. z programów polecających Credit Agricole czy Getin Noble Banku. Nieco krócej, bo do 2 marca br. podobna oferta obowiązuje w mBanku.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na marzec 2021 r.

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (4)

dodaj komentarz
rkulcz
W banku internetowym BlackCatCard macie darmowe i konto i kartę. Zakłada się w 100 procentach online, bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo dla nowych klientów oferują 20 euro, czyli około 100 zł premii :>
blesso
Nijaka Szydło Beata z PiS twierdziła, że wprowadzenie podatku bankowego nie spowoduje podniesienia opłat bankowych. Jej Wypowiedź z 2015 roku " Nie oszukujmy się !Jeśli banki wiedziałyby, że można podnieść opłaty to już dawno by to zrobiły).
Tak oszukała wyborców szefowa domu kultury w Brzeszczach !
andregru
Społeczeństwo coraz bardziej uzależnia się od banków (wszystko przelewami na konta) to teraz banki mogą podnosić opłaty . To samo z lokatami w bankach na 0,01% ale kredyty już na 10% a wszystko dlatego iż mogą pożyczać wirtualny kapitał . Banki przy pomocy polityków zawsze wyjdą na plus .
antek10
Czep sie sprzedawców buraków - tam marża 100%

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki