Bankowy rozkład jazdy na czerwiec 2020 r.

2020-06-01 07:40
publikacja
2020-06-01 07:40

Czerwcowe kalendarium zapowiada zmiany, które obejmą dużą grupę klientów. Mowa o obniżkach na kontach oszczędnościowych w aż dziewięciu bankach. Zainteresowani zmianą konta osobistego zyskają natomiast nową propozycję do rozważenia.

Bankowy rozkład jazdy na czerwiec 2020 r. / fot. Pra Chid / Shutterstock

1 czerwca 2020 r. Bank Pocztowy wprowadzi nowy rachunek do swojej oferty, który zastąpi dotychczasowe ROR-y. Konto w Porządku charakteryzuje się cennikiem dostosowanym do wieku klienta i występuje w trzech wariantach. Rachunek zostanie również wprowadzony w EnveloBanku. Czytaj więcej: Konto w Porządku w Banku Pocztowym i EnveloBanku.

Tego samego dnia wejdą w życie zmiany stawek oprocentowania kont oszczędnościowych w Banku Millennium oraz mBanku. Kolejnymi instytucjami, które przygotowały już nowe tabele oprocentowania są Bank Pekao (10 czerwca i 22 czerwca), Citi Handlowy (10 czerwca), PKO Bank Polski (15 czerwca), Nest Bank (16 czerwca), Alior Bank (17 czerwca), Toyota Bank (20 czerwca), Santander Bank Polska (30 czerwca). Czytaj więcej: Armagedon na kontach oszczędnościowych.

W tym miesiącu klienci mBanku powinni spodziewać się także zmian w aplikacji mobilnej. Bank zamierza odświeżyć wygląd pulpitu i umożliwić klientom większą swobodę w ustawianiu kolejności poszczególnych funkcji na nim widniejących. Czytaj więcej: Zmiany w aplikacji mBanku.

Użytkownicy kont w Banku Pekao doczekają się natomiast uruchomienia usługi Qlips. Pozwoli ona na dokonywanie płatności za rachunki prosto z systemu bankowości internetowej. Czytaj więcej: Qlips w Banku Pekao.

Pełne zestawienie na PRNews.pl: Bankowcu, zobacz, co twoja konkurencja szykuje na czerwiec 2020 r.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki