Zmiany w Allegro Smart. Znikają limity, dochodzi oferta miesięczna

Allegro wprowadza zmiany w usłudze Allegro Smart. Klienci portalu będą mogli teraz wybrać dodatkowo ofertę miesięczną, nie muszą także przejmować się ograniczeniem w liczbie zamawianych paczek. Zmiany pojawią się w portalu Allegro w poniedziałek 5 listopada dokładnie w południe.

(Allegro)

Allegro pod koniec sierpnia uruchomiło na swoim portalu usługę Allegro Smart. Umożliwia ona klientowi Allegro wykupienie subskrypcji na darmowe przesyłki. Zgodnie z dotychczasowym cennikiem, można było wykupić subskrypcję roczną za 49 zł oraz półroczną za 39 zł. Od dziś w ofercie znajdzie się także subskrypcja miesięczna  w cenie 8,99 zł. Z oferty wypadnie natomiast subskrypcja półroczna.

Dotychczasowa oferta była limitowana. W ramach rocznego pakietu klient Allegro mógł wykorzystać 365 przesyłek. Od dziś ten limit, który i tak wydawał się nie do wykorzystania dla przeciętnego kupującego, ma zniknąć. Także oferta miesięczna będzie nielimitowana.

Z informacji, jakie otrzymaliśmy z Allegro, wynika, że liczba użytkowników usługi, po nieco ponad dwóch miesiącach od jej udostępnienia, sięga kilkuset tysięcy. Natomiast liczba ofert oznaczonych znaczkiem „Smart!” sięga już ponad 40 milionów, rosnąc o blisko połowę od startu usługi. „Oferty oznaczone znakiem Smart! są kupowane ponad dwukrotnie częściej niż oferty bez tego oznaczenia” – zauważa Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju w Allegro.

Niestety dla użytkowników, bez zmian pozostaje limit kwotowy zakupów, jakie należy wykonać u jednego sprzedawcy. Pozostaje na poziomie minimum 40 zł.

Program Allegro Smart! w dotychczasowej konstrukcji prześwietliliśmy dokładnie w artykule pt. „Wszystkie kruczki w Allegro Smart”.

MD

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 1 devnull

Słodsza nie ale cieplejsza już tak

! Odpowiedz
1 12 karbinadel

Od mieszania herbata nie staje się słodsza

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne