REKLAMA

Zarząd Miraculum zdecydował o podwyższeniu kapitału spółki o 6 mln zł przez emisję 2 mln akcji s. B

2016-11-17 21:43
publikacja
2016-11-17 21:43

Zarząd Miraculum zdecydował o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki o 6 mln zł poprzez emisję 2 mln akcji s. B o wartości nominalnej 3 zł i cenie emisyjnej 3 zł. Akcje zostaną zaoferowane wybranym inwestorom w ramach oferty prywatnej. Zarząd podjął także uchwałę o wyłączeniu prawa poboru tych akcji.

Zarząd poinformował, że wyłączenie prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy uzasadnione jest tym, że emisja jest skierowana do wybranych nowych inwestorów, a ponadto działalność spółki wymaga środków finansowych w znaczącej wysokości w celu realizacji przyjętej strategii rozwoju.

Akcje serii B będą zaoferowane, w ramach oferty prywatnej wybranym inwestorom w liczbie nie większej niż 149 osób, z którymi zostaną zawarte umowy objęcia akcji w terminie do dnia 31 stycznia 2017 roku.

Nowo utworzone akcje zostaną pokryte w formie pieniężnej.

Wcześniej Rada Nadzorcza spółki wyraziła zgodę na podwyższenie kapitału zakładowego spółki przez zarząd w ramach kapitału docelowego, o kwotę nie większą niż 9 mln zł w drodze emisji nie więcej niż 3 mln nowych akcji serii B, o wartości nominalnej 3 zł, po cenie emisyjnej 3,00 zł, z wyłączeniem prawa poboru akcji serii B, emitowanych w ramach tego podwyższenia. (PAP)

jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wybierz BMW Serii 5 w leasingu 106%

Wybierz BMW Serii 5 w leasingu 106%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki