REKLAMA

Zagraj w nowym „Star Wars” za 10 dolarów

2014-05-23 09:05
publikacja
2014-05-23 09:05
Możliwość wystąpienia w jednej z części kultowej sagi Georga Lucasa to nie tylko gratka dla jej fanów. To również możliwość udzielenia wsparcia finansowego dla dzieci m.in. w Chinach, Ugandzie, Burundi, a także na Filipinach.

W sieci pojawił się film, na którym reżyser siódmego już epizodu kultowej sagi „Star Wars” zachęca odbiorców do wzięcia udziału we wspieranej przez Lucasfilm akcji charytatywnej. Każdy fan, który zawsze marzył o tym, żeby zagrać w produkcji Georga Lucasa może teraz wpłacić cegiełkę o wartości minimum 10 dolarów, aby wziąć udział w losowaniu. Szczęśliwiec ma szansę pojechać jako VIP na plan kolejnej części „Star Wars” i w nim wystąpić.

Akcja Star Wars: Force for Change, współorganizowana jest przez portal omaze.com. Inicjatywę wsparł równie Disney udzielając darowizny w kwocie miliona dolarów. Osoba, która wygra ma szansę wcielić się w rolę u bogu takich gwiazd, jak Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew. Premiera filmu w USA zaplanowana jest na 18 grudnia 2015 roku. Szczegółowe informacje na temat akcji charytatywnej można znaleźć na stronie: http://www.omaze.com/experiences/starwars-episode-vii.

W Polsce również działają portale, które jednoczą osoby chcące wspierać potrzebujących i tych, którzy pomocy potrzebują. Przykładem może być strona http://www.siepomaga.pl/. Wystarczy, że osoba, która szuka pomocy nawiąże za jej pośrednictwem kontakt z organizacją prowadzącą działalność charytatywną, a następnie opisze jej swój problem. Cel akcji wraz z opisem sprawy zostanie zaprezentowany na portalu, gdzie może zostać odnaleziony przez potencjalnych sponsorów.

/jn

Źródło:
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki