REKLAMA

W Żabce zapłacisz aplikacją. Żappka Pay już wkrótce dostępna

2020-05-20 09:48
publikacja
2020-05-20 09:48

Własne płatności w aplikacji Żappka pojawią się w ciągu dwóch tygodni - zapowiada wiceprezes zarządu Żabki, Tomasz Blicharski. Użytkownicy będą mogli przetestować nową usługą w najbliższym czasie.

Wkrótce użytkownicy przetestują własny system płatności od Żabki. Nowa usługa w aplikacji mobilnej - Żappka Pay - umożliwi dokonywanie płatności za zakupy przy pomocy smartfona. Wiceprezes zarządu Żabki zdradza, że funkcja pojawi się w aplikacji Żappka w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

- Dołączamy płatności do naszej aplikacji. Już wkrótce usługa będzie dostępna. Dysponujemy zespołem 10 osób, który nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami w naszej aplikacji - mówił Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu Żabki podczas EEC Online.

Żabka podąża za Lidlem

Miesiąc temu sieć marketów spożywczych Lidl uruchomiła własny system płatności. W aplikacji Lidl Pay użytkownicy mogą podpiąć swoją kartę debetową i płacić za pomocą wygenerowanego kodu QR.

Żabka do tej pory nie zdradziła w jaki sposób będzie działała funkcja własnych płatności za zakupy.

DF

Źródło:
Tematy
0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

Komentarze (5)

dodaj komentarz
stachsgh
Witam !!
No to będę płacił żabami a za grube zakupy ropuchami :D
1a2b
W Żabce są takie ceny, że włosy dęba stają. W związku z tym mam głęboko w dupie ich aplikacje oraz ofertę handlową w ogóle.
tergal
Zdecydowana większość ludzi kupuje tam fajki albo alkohol - czarno widzę :)

PS. Ajenci Żabki masowo zatrudniają młodych ludzi bez umowy, aPIP oraz PIH udają, że wsio w pariadkie!
jes
Po to się daje pieniądze na Rydzyka aby przepisy o handlu w niedzielę były korzystne i by wszystkie kontrole omijały "jedyną słuszną sieć"

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki