REKLAMA

Żabka dostarczy zakupy do domu

2020-04-08 13:00
publikacja
2020-04-08 13:00

Dwie nowe usługi w Żabce. Sieć testuje dostawę do domu oraz odbiór zamówienia w sklepie. 

Żabka testuje nowe rozwiązania / fot. Żabka / LinkedIn

Pandemia koronawirusa wymaga wdrożenia nowych rozwiązań w sklepach, w szczególności po wejściu w życie nowych przepisów zezwalających na przebywanie w sklepie maksymalnie 3 osób na jedną kasę fiskalna. Markety próbują rozwiązać problemy i wdrażają nowe rozwiązania. Żabka testuje dwie nowe opcje robienia zakupów:

  • „Zamów i odbierz”,
  • „Żabka do domu”.

Z usługi „Zamów i odbierz” można skorzystać do 10 kwietnia (piątek). Poprzez aplikację żappka klienci mogą zamówić wybrane produkty i odebrać je w sklepie stacjonarnym. Opcja dostępna jest tylko w wybranych trzech sklepach w Warszawie. Łącznie będzie 20 punktów w stolicy, które do 10 kwietnia przetestują usługę.

„Żabka do domu” pozwoli zamówić produkty prosto do domu. Z funkcji mogą korzystać mieszkańcy dzielnic Jeżyce i Łazarz w Poznaniu. Docelowo usługa będzie wdrożona w ramach pilotażu w 30 placówkach w Polsce.

DF

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (3)

dodaj komentarz
idillamz
Regularne zakupy w Żabce może robić tylko kompletny głupiec. Za wszystko trzeba przepłacać.
alex12
szał, trzy sklepy w Warszawie, na pierwszej stronie przez tydzień powinna wisieć ta informacja....
dla byznesmenów mam pomysł, zamiast biadolić i błagać o pomoc państwa, zacznijcie dostarczać zakupy do miejscowości podwarszawskich. Na przedmieściach mieszkają naprawdę dość zamożni ludzie, którzy chętnie zapłacą
szał, trzy sklepy w Warszawie, na pierwszej stronie przez tydzień powinna wisieć ta informacja....
dla byznesmenów mam pomysł, zamiast biadolić i błagać o pomoc państwa, zacznijcie dostarczać zakupy do miejscowości podwarszawskich. Na przedmieściach mieszkają naprawdę dość zamożni ludzie, którzy chętnie zapłacą za dostawę ale muszą się osobiście bujać do sklepu po zakupy ponieważ żaden sklep nie widzi interesu w dostawie..

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki