REKLAMA

Wyspiański Park w konkursie na Budowę Roku 2010

2011-02-11 10:20
publikacja
2011-02-11 10:20

Krakowska inwestycja Wyspiański Park firmy Wawel Service została nominowana do nagrody „Budowa Roku 2010”. Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.


– To dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że nagroda przyznawana jest przez najwyższej klasy specjalistów w branży. Wyspiański Park to jedna z najładniejszych inwestycji w dorobku Wawel Service, której niepowtarzalny charakter nadał krakowski artysta Ryho Paprocki. To dzięki niemu udało nam się w atrakcyjny sposób zaaranżować przestrzeń wspólną w budynku, co wyróżnia go na tle konkurencji – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.


Wyspiański Park znajdujący się przy ul. Pod Fortem na krakowskiej Krowodrzy to nowoczesny budynek o ciekawej formie architektonicznej. Znajdują się w nim zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie, jak i penthouse’y, których układ zaprojektowali sami właściciele. Inwestycja została ukończona w 2010./ Prime Time PR
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki