Wybieramy Kupca Roku

Konkursy o tytuł Śląski Kupiec Roku, organizowane co roku przez poznańskie Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wraz z redakcją "Polski Dziennika Zachodniego", mają wieloletnią tradycję. Ta rywalizacja wyłoniła już 90 laureatów i w najbliższym czasie ich grono powiększy się o kolejnych zdobywców zaszczytnych dyplomów.

Właśnie rozpoczął się już czternasty doroczny konkurs, czego zwiastunem jest zamieszczony w dzisiejszym wydaniu naszej gazety pierwszy kupon konkursowy. Następne będą się ukazywać na łamach "Polski Dziennika Zachodniego" w lutym i na początku marca (szczegóły na kuponie). Pierwszy etap konkursu ma charakter plebiscytu, w którym klienci wybierają swoich kandydatów do tytułu "Śląski Kupiec Roku", uwzględniając poziom obsługi, zaopatrzenia sklepu i jego wystrój, jakość towaru, słowem to wszystko, co składa się na udane zakupy. Konkurs jest przewidziany dla kupców reprezentujących firmy różnej branży i wielkości. W dalszej kolejności komisja konkursowa zweryfikuje oceny klientów, a Kapituła Konkursu dokona wyboru laureatów, którzy zostaną uhonorowani podczas uroczystej Gali Kupieckiej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach.

Celem konkursu jest popularyzowanie i promowanie rodzimego środowiska kupieckiego, które odgrywa znaczną rolę w gospodarce kraju.

Inicjatorzy konkursu nawiązują do dorobku patrona Stowarzyszenia, Eugeniusza Kwiatkowskiego, wybitnego działacza gospodarczego i męża stanu okresu międzywojennego, twórcy koncepcji rozwoju wielu regionów II RP. Rangę konkursowi nadaje także to, że honorowy patronat nad nim objął wojewoda śląski.

Chcąc docenić kupców, zastanówmy się, który zasługuje na nasze uznanie i wsparcie, na zobowiązujący tytuł i dyplom, który będzie promował markę firmy.

Pod uwagę będą brane tylko oryginalne kupony, które należy wyciąć, wypełnić i przesłać na wskazane adresy. Wśród nadawców kuponów będą rozlosowane nagrody rzeczowe, co może być dodatkową zachętą do udziału w konkursie.

POLSKA Dziennik Zachodni
IL
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,2% IV 2019
PKB rdr 4,7% I kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,9% III 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 164,53 zł III 2019
Produkcja przemysłowa rdr 9,2% IV 2019

Znajdź profil