REKLAMA

Wojciech Dyduch nowym przedstawicielem prezydenta w KNF

2020-10-29 17:07
publikacja
2020-10-29 17:07
fot. Marcin Smolinski / Shutterstock

Wojciech Dyduch zostanie nowym przedstawicielem prezydenta w Komisji Nadzoru Finansowego. Zastąpi on Roberta Tomanka - poinformował na Twitterze przewodniczący KNF Jacek Jastrzębski.

“Powołanego na stanowisko w @MRPiT_GOV_PL prof. Roberta Tomanka zastąpi w #KNF, jako nowy przedstawiciel @prezydentpl, prof. Wojciech Dyduch, którego serdecznie witamy! Prof. Tomankowi, aktywnemu i zaangażowanemu merytorycznie członkowi #KNF, gratuluję i życzę powodzenia!” - napisał na Twitterze szef KNF.

Robert Tomanek został powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii w piątek 23 października.

Wojciech Dyduch był członkiem Rady ds. Przedsiębiorczości przy prezydencie. Na stronie prezydenta czytamy, że jest Przewodniczącym Kolegium Zarządzania oraz Kierownikiem Katedry Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest badaczem problemów zarządzania strategicznego i przedsiębiorczości organizacyjnej. Prowadzi badania dotyczące tworzenia i przechwytywania wartości przez organizacje przedsiębiorcze, twórczości w organizacjach, pomiaru przedsiębiorczości, a także wpływu decyzji menedżerskich podejmowanych w czasie koronawirusa na przetrwanie organizacji.(PAP)

autor: Łukasz Pawłowski

pif/ dym/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki