REKLAMA

Włamanie do mieszkania Olgi Tokarczuk we Wrocławiu. Skradziono pieniądze

2020-01-26 15:47
publikacja
2020-01-26 15:47

W nocy z soboty na niedzielę doszło do włamania do jednego z mieszkań na wrocławskich Krzykach. Z nieoficjalnych informacji podawanych przez media wynika, że jest to mieszkanie noblistki Olgi Tokarczuk.

/ fot. Grzegorz Banaszak / ZUMA Press

St. sierż. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdził PAP, że w nocy z soboty na niedzielę doszło do włamania do jednego z mieszkań na wrocławskich Krzykach.

"Przed północą policjanci otrzymali zgłoszenie o tym zdarzeniu i od razu zostali skierowani na miejsce. Działania były prowadzone dwutorowo. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjni technicy prowadzili oględziny i zabezpieczali ślady. Jednocześnie policjanci służby kryminalnej rozpoczęli działania mające na celu wytypowanie osób mogących mieć związek z tym przestępstwem" – przekazał.

Dodał, że oględziny zakończyły się w godzinach porannych. Obecnie trwa szacowanie strat.

Według informacji podawanych przez Radio Wrocław, zostały ukradzione pieniądze w różnych walutach, a mieszkanie mieści się w willi i należy do Olgi Tokarczuk, której obecnie nie ma w Polsce. Policja jednak tych informacji nie potwierdza. (PAP)

Autorka: Agata Tomczyńska

ato/ jann/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (22)

dodaj komentarz
karbinadel
Prawdziwy Polak zawsze się ucieszy, gdy sąsiadowi krowa zdechnie
1as
To pewnie źli, prawicowi ekstremiści i homofoby.
kerad_
Skoro to portal finansowy to może się skupi na tym jakie to były waluty?:-)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
jasiek2017
Widać po komentarzach ile ciemnoty jest na tym portalu.I to coś później idzie na wybory i wybiera ciemnogród.
1a2b
no... i nawet wygrywa w przeciwieństwie do jaśniepaństwa z P0 (czy jak im tam), którzy już nigdy niczego w Polsce nie wygrają.
karbinadel odpowiada glos_rozsadku
PiS jest dużo gorsze niż PO. Nie tylko kradnie znacznie więcej i bardziej bezczelnie niż poprzedniy, ale jeszcze niszczy państwo i gospodarkę oraz kompromituje nas za granicą
kosmatkao
Nie umniejszając szacunku do mienia prywatnego, co za ważna biznesowo wiadomość, pewnie Dow Jones zacznie teraz pikować. Panowie i Panie z Bankiera, nie dajcie się tak zmarginalizować to roli podrzędnej tuby plotkarsko-propagandowej. Trochę szacunku do siebie.

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki