REKLAMA

Wielkie otwarcie AIP Business Link!

2011-11-28 08:31
publikacja
2011-11-28 08:31
AIP Business Link to najnowocześniejsze centrum wspierania przedsiębiorczości - pierwsze tego typu w Polsce. Umożliwia prowadzenie firmy z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę. A wszystko to za 500 zł netto miesięcznie!

Dziś, 25 listopada br. zostało otwarte najnowocześniejsze centrum wspierania start-upów na świecie. - AIP Business Link jest urzeczywistnieniem naszej sześcioletniej pracy. Naszym marzeniem było stworzenie najnowocześniejszego na świecie centrum dla start- upów - mówi Dariusz Żuk, prezes Polski Przedsiębiorczej. Organizacji, która od lat wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez sieć Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz program AIP Seed Capital. -To nie tylko nowoczesna infrastruktura biurowa, ale przede wszystkim dostęp do technologii umożliwiających pełną wirtualizację prowadzenia firmy oraz dostęp do unikalnych systemów edukacyjnych i społecznościowych dla przedsiębiorców. A to wszystko po to abyśmy mogli postawić kolejny krok na drodze do Polski Przedsiębiorczej i spełnić nasze następne marzenie - stworzyć 3 polskie firmy na skalę skype'a do 2020 roku. - wyjaśnia Dariusz Żuk.

Myślisz o własnej firmie?

www.MamBiznes.pl

Ten portal dostarczy Ci bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy. 
Z kolei Jacek Aleksandrowicz, wiceprezes Polski Przedsiębiorczej podkreśla, że: pomysł na stworzenie AIP Business Link powstał na bazie wieloletnich doświadczeń organizacji obejmujących współpracę z ponad 5 tys. start-upów oraz z obserwacji ich potrzeb. Jest więc odpowiedzią na te potrzeby. Dlatego łączy w sobie kilka kluczowych elementów - niezbędnych i ułatwiających prowadzenie własnego biznesu.

Te elementy to nie tylko dostęp do bardzo nowoczesnej przestrzeni biurowej, ale także obsługa finansowa i prawna, dostęp do edukacji i wsparcia eksperckiego, a także możliwość uczestniczenia w społeczności innowacyjnych start-upów. Przedsiębiorcy mogą mieć dostęp do tych usług w ramach jednego pakietu, za jedyne 500 zł. netto miesięcznie.

Z AIP Business Link przedsiębiorczość nie ma granic


W ramach jednego pakietu firma otrzymuje możliwość korzystania z adresu i rejestracji w budynku Zebra Tower w Warszawie, przy ul. Mokotowskiej 1. Już niebawem przedsiębiorcy będą mieli także możliwość wyboru najdogodniejszej dla siebie lokalizacji w Polsce, gdyż nowoczesne centra biznesowe powstają także w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Co więcej, każda z firm będzie miała dostęp do biur we wszystkich lokalizacjach w ramach jednego pakietu. Jest to szczególnie dogodne rozwiązanie dla osób, które prowadzą swoją działalność na terenie całego kraju, mają potrzebę organizowania spotkań z klientami w innych miastach, czy po prostu chcą zarejestrować oddział swojej firmy w innej lokalizacji.

Jaki kredyt na założenie firmy?
AIP Business Link nie zawęża jednak swojej oferty do granic naszego kraju. Już od 2012 roku zostanie również uruchomiana możliwość rejestracji i korzystania z centrów zagranicznych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i w Izraelu. To z kolei ma ułatwić polskim przedsiębiorcom nawiązywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi, zdobywanie inwestorów, czy transfer wiedzy.

Biura czynne non-stop


Firma zarejestrowana w AIP Business Link zyskuje dostęp do biura 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Może także korzystać z powierzchni wspólnych, takich jak m. in.: amfiteatr w Warszawie, czy business cluby. W pakiecie otrzymuje także możliwość wykorzystania do 20 godzin miesięcznie w przestrzeni coworkingowej (w dowolnym mieście).

Oczywiście każda z firm może wykupić dodatkowe godziny coworkingu lub inne elementy infrastruktury takie jak biura, mikrobiura, meeting roomy. Klienci mogą także korzystać
z systemów drukowania, skanowania i telefonowania. W AIP Business Link dostępna jest także bezprzewodowa sieć internetowa.

Dodatkowo firmy mogą korzystać z obsługi recepcyjnej i skrytki pocztowej rozumianej jako obsługa klientów przychodzących do AIP Business Link. Otrzymują także informacje o poczcie przychodzącej oraz możliwość korzystania z preferencyjnych stawek poczty wychodzącej.

Co ważne, przedsiębiorcy są wspierani przez system księgowy, umożliwiający prowadzenie finansów z dowolnego miejsca na świecie. Mogą także korzystać z porad kancelarii prawnej
(2 godziny w miesiącu), ochrony płatności i reprezentacji w sądzie (raz w roku).

Edukacja i wsparcie ze strony ekspertów


Każdy z klientów AIP Business Link przynajmniej raz w miesiącu ma szanse skorzystać
z indywidualnych spotkań z ludźmi sukcesu, którzy doradzą jak rozwijać dany biznes, pomogą w opracowaniu strategii działania lub w rozwikłaniu konkretnych problemów jakim muszą sprostać przedsiębiorcy (np. prawne, finansowe, marketingowe).

Także raz w miesiącu przedsiębiorcy mogą wziąć udział w spotkaniach z coachem oraz dodatkowo w specjalnych programach coachingowych, których celem jest rozwój cech potrzebnych w prowadzeniu dużego biznesu, takich jak pewność siebie, umiejętność wyznaczania celi i ich realizacji etc.


Na tym jednak nie koniec, bo przedsiębiorcy mają również dostęp do specjalistycznych szkoleń, których celem jest przekazanie twardej wiedzy biznesowej z takich dziedzin jak prawo, finanse, rynki zagraniczne itp.

Tworzymy unikalną społeczność start-upów


AIP Business Link to nie tylko bardzo nowoczesna przestrzeń biurowa, ale także społeczność ludzi, których łączy przedsiębiorczy i innowacyjny sposób myślenia.

Ideą AIP Business Link jest ułatwienie nawiązywania kontaktów takim osobom, stąd raz w miesiącu każdy z przedsiębiorców ma możliwość wzięcia udziału w luźnych spotkaniach networkingowych ze znanymi i cenionymi ludźmi ze świata biznesu.

Ponadto, każda firma jest zapraszana do uczestnictwa w energetyzujących inicjatywach takich jak konkursy, turnieje, wyjazdy integracyjne, w których można rywalizować nie tylko biznesowo ale i sportowo. Raz w roku każda firma jest zapraszana na Międzynarodowy Kongres Startupów.

Tabela z wyszczególnieniem usług:


W naszym świecie płacisz 500 zł netto miesięcznie - poza nim 3675 zł.

Usługi

Skuteczny sposób na ułatwienie biznesowej codzienności i prowadzenia firmy z dowolnego miejsca na świecie

Edukacja

System wspomagania Twojego
biznesu wiedzą zewnętrznych
ekspertów
Społeczność

Kontakt z podobnymi
do Ciebie, kreatywnymi
ludźmi, z marzeniami a także
najwybitniejszymi autorytetami ze świata biznesu
Adres i siedziba firmy

w budynku Zebra Tower przy ul. Mokotowska 1 w Warszawie oraz możliwość rejestracji w 9 lokalizacjach w Polsce i na świecie, obsługa recepcyjna, skrytka pocztowa, księgowość do 15 dokumentów, monitoring płynności finansowej, 2h porad kancelarii prawnej w miesiącu, ochrona płatności i reprezentacja w sądzie (raz w roku).

Business Mentoring - raz w miesiącu indywidualne spotkania z ludźmi sukcesu mające na celu rozwój strategiczny Twojej firmy.

Business Mixer - raz w miesiącu spotkanie networkingowe
ze znanymi i cenionymi ludźmi
świata biznesu, podsumowywane
raz w roku międzynarodowym
kongresem
Infrastruktura - 24h dostęp do AIP BL (Amfiteatr, Business club, chill outy), do 20h miesięcznie cooworkingu, systemy drukowania, skanowania i telefonowania, WiFi, basic catering, karta AIP BL, portal społecznościowy.

Business CoachWise - raz w miesiącu spotkania z coachem,
których celem jest rozwój osobisty w aspekcie biznesowym.
Business Training - raz w miesiącu spotkanie ze szkoleniowcami,
których celem jest przekazanie
Tobie twardej wiedzy biznesowej
Business Cup - energetyzujące inicjatywy organizowane dla całej
społeczności AIP BL, w których możesz
rywalizować nie tylko biznesowo
ale i sportowo
  Business Pro - kampanie
promujące firmy posiadające Pakiet TOP 1000 w mediach


/AIPBusinessLink

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki