REKLAMA

Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz

2016-11-04 07:52
publikacja
2016-11-04 07:52
Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz
Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz
/ YAY Foto

Jak co piątek, Bankier.pl i pb.pl łączą siły i wspólnie sprawdzają, czy uważnie śledzili Państwo tematy mijającego tygodnia. Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy.

W kolejnej odsłonie Weekendowego Quizu Bankier.pl i pb.pl pytamy o ludzi, instytucje i wydarzenia, które zdominowały ostatnie 7 dni. Zasady są proste – quiz zawiera 10 pytań i aby go zaliczyć, trzeba poprawnie odpowiedzieć na wszystkie.

Pytania bazują na artykułach, które w tym tygodniu ukazały się w Bankier.pl, pb.pl oraz dyskusja.biz. 

Michał Żuławiński

Źródło:
Tematy
Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź ile możesz zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~ppppl
Faceebook cenuruje polskie patriotyczne treści ale z komunistycznymi nie idzie na wojnę. Lepiej go chyba nie używać
~kazio
A ja nie mam konta na żydowskim portalu bo jestem Polakiem
~Loki
Brawo, poprawnie odpowiedziałeś na wszystkie pytania!
Twój wynik to 100%!

Brawo!
Ok, ok..
~Szczecin
Facebook. Szkkoda czasu i zycia!
~dodam
tylko , ze nawet ich ulubieniec twierdzil , ze

Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania.


François-Marie Arouet (Voltaire)
~sprobujpomyslec
nie korzystam . Jednakze z bardzo wielu zrodel slysze , ze Facebook cenzuruje informacje , wg kryteriow ideologicznych . Pytalem ostanio znajomych ,czy korzystaja , wielu odpowiedzialo , ze tak . Moznaby ich podzielic na dwie czesci : na takich bezideowych , " przezroczystych" czy kosmopolitycznych pogladach , ludzie nie korzystam . Jednakze z bardzo wielu zrodel slysze , ze Facebook cenzuruje informacje , wg kryteriow ideologicznych . Pytalem ostanio znajomych ,czy korzystaja , wielu odpowiedzialo , ze tak . Moznaby ich podzielic na dwie czesci : na takich bezideowych , " przezroczystych" czy kosmopolitycznych pogladach , ludzie ktorzy moga zyc wszedzie , ojczyzna ... , jakies wartosci... , skadze - to jest drugorzedne Innymi slowy caly sens zycia zamkniety miedzy dwoma otworami . I do nich nie mam zalu. I jest druga polowa , tak zwani dobrzy ludzie .Pozwalaja na zlo - przymykajac oko , w penym sensie akceptuja zlo - korzystajac z uslug zlego towarzystwa . Jak inaczej nazwac Firme , ktora w teorii ma byc spolecznosciowa , czyli dla wszystkich , bez wzgledu na kolor skory , poglady polityczne , religijne itd . A tu niestety F. wybiera sobie , kto moze zabierac glos , kto nie , jakie idee moga byc gloszone a jakie nie . Jest to specyficzne dla kazdej ideologii : kasowanie wszystich , co nie pasuja do niej , do ich wizji swiata. Czego trgicznym przykladem jest XX wiek. I tu mam zal do tych tzw dobrych ludzie , ze swiom postepowaniem ( przez korzystanie ) ulatwiaja rozszerzanie sie wirusow psujacych spoleczenstwo , panstwo , czlowieka .Historia pokazuje , ze takie umysly sa pozniej zaskoczone juz nie cenzura , ale atakiem na ich swiat (...).

Powiązane: Quiz Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki