REKLAMA

Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz

2016-10-21 08:51
publikacja
2016-10-21 08:51
Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz
Weekendowy Quiz Bankier.pl i pb.pl #BPBquiz

Jak co piątek, Bankier.pl i pb.pl łączą siły i wspólnie sprawdzają, czy uważnie śledzili Państwo tematy mijającego tygodnia. Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy.

W kolejnej odsłonie Weekendowego Quizu Bankier.pl i pb.pl pytamy o ludzi, instytucje i wydarzenia, które zdominowały ostatnie 7 dni. Zasady są proste – quiz zawiera 10 pytań i aby go zaliczyć, trzeba poprawnie odpowiedzieć na wszystkie.

Pytania bazują na artykułach, które w tym tygodniu ukazały się w Bankier.pl, pb.pl oraz dyskusja.biz. 

Michał Żuławiński

Źródło:
Tematy
Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Advertisement

Komentarze (17)

dodaj komentarz
~ula
"Ja bym chetnie płacił, ale nie mam czym " - uslyszalam wczoraj na spotkaniu z potencjalnym pracodawcą :-) Jak to jest ze ktoś szuka darmowej siły roboczej? Do glowy by mi nie przyszlo.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~SHADOWLESS
zanim weszlismy do UE wmawiano polaczkom ze zarabiamy miej niz na zachodzie bo koszt zycia jest duzo tanszy, po wejsciu do UE koszty zycia systematycznie zaczely rosnac i rownac do sredniej UE a pensja nie specjalnie i niestety nie mozna juz tego tak tlumaczyc polaczkom bo powyjezdzali za chlebem na zachod i zobaczyli na wlasne oczy zanim weszlismy do UE wmawiano polaczkom ze zarabiamy miej niz na zachodzie bo koszt zycia jest duzo tanszy, po wejsciu do UE koszty zycia systematycznie zaczely rosnac i rownac do sredniej UE a pensja nie specjalnie i niestety nie mozna juz tego tak tlumaczyc polaczkom bo powyjezdzali za chlebem na zachod i zobaczyli na wlasne oczy jaka jest prawda, Polacy zaczynaja sie budzic ale wiekszosc w tym kraju to jednak polaczki i tak juz niestety pozostanie a widac to po wypowiedziach pod tym artykulem za 10 osob conajwyzej 2 rozumieja co jest grane
~ss
mlodzi polacy to smierdzace lenie
~wredny
w Polsce ludzie są przyzwyczajeni do niskich pensji dlatego nie dziwi mnie zachwyt nad 3000 netto "na rękę" a na co to wystarcza? ..... wg mnie na przeżycie ale nie na życie >>>>aby w miarę godnie żyć trzeba mieć 2 x tyle netto i wciąż jest się w grupie zagrożonej ubóstwem tzn. dochód poniżej w Polsce ludzie są przyzwyczajeni do niskich pensji dlatego nie dziwi mnie zachwyt nad 3000 netto "na rękę" a na co to wystarcza? ..... wg mnie na przeżycie ale nie na życie >>>>aby w miarę godnie żyć trzeba mieć 2 x tyle netto i wciąż jest się w grupie zagrożonej ubóstwem tzn. dochód poniżej 1500 euro / miesięcznie wg Eurostat
~Fuku
Na Ukrainie i Bialorusi nie zrobili reform, jedz tam Shadowless i zarabiaj "miliony". Niemcy czy Europa Zachodnia pracowaly na sukces wiele lat, a my chcemy dorownac w dwadziescia lat. Marzyciel z Ciebie i to naiwny.
~SHADOWLESS
na ukrainie kolega balcerowicz (słup zydowskich bankierow) juz robi reformy od jakiegos czasu, jestes nie doinformowany i głupi jak but (wnioski po twoim komentarzu) albo poprostu nalezysz do polskich ELYT powstalych po 89r i odpowiada ci taki stan rzeczy tu panujacy bo jestes beneficjentem ukladu po na ukrainie kolega balcerowicz (słup zydowskich bankierow) juz robi reformy od jakiegos czasu, jestes nie doinformowany i głupi jak but (wnioski po twoim komentarzu) albo poprostu nalezysz do polskich ELYT powstalych po 89r i odpowiada ci taki stan rzeczy tu panujacy bo jestes beneficjentem ukladu po okroglosotolowego
~Inwestor
Ukraina jest sama sobie winna: nas..ali na Rosjan, a na Zachodzie też nie są potrzebni. Błąd Ukrainy polega na tym, że nie jest razem z Rosją, za ZSRR Ukraina to była bardzo uprzemysłowiona republika, PKB Ukrainy w 1991 r. było większe niż Polski, teraz jest około 6 razy mniejsze. No cóż jak się rozwaliło własny Ukraina jest sama sobie winna: nas..ali na Rosjan, a na Zachodzie też nie są potrzebni. Błąd Ukrainy polega na tym, że nie jest razem z Rosją, za ZSRR Ukraina to była bardzo uprzemysłowiona republika, PKB Ukrainy w 1991 r. było większe niż Polski, teraz jest około 6 razy mniejsze. No cóż jak się rozwaliło własny przemysł na wschodzie kraju i kupuje się rosyjski gaz na zachodzie o 100$ drożej, niż można byłoby od Rosji. Co do Białorusi to nie jest tam tak źle, co prawda ciut gorzej niż w Polsce. Białoruś sprzedaje rosyjskie surowce Ukrainie z narzutem 50%-100%, i tak samo żywność z Polski z innych krajów UE do Rosji idzie przez Białoruś z pewnym narzutem cenowym, media Polsce nie przedstawiają obiektywnie sytuacji na Białorusi.
~chow odpowiada ~SHADOWLESS
Dostaję 5000 zł netto za 40 h tygodniowo do tego 12000 zł premii rocznie. Wynajmuję mieszkanie które dostałem z pracy za 1000 miesięcznie. W pracy mam czas na internet, kawę i pogaduchy i co Ty na to.
~SHADOWLESS odpowiada ~Inwestor
co do bialorusi 100% prawdy, powinnismy sie z nimi dogadac i interesy robic

Powiązane: Quiz Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki