W marketach Auchan wymienisz stary plecak na nowy

2020-08-05 09:45
publikacja
2020-08-05 09:45
fot. Monkey Business Images / Shutterstock

"Wymień stary plecak na nowy" - kolejna akcja szkolna sieci Auchan. W sklepach rodzice wymienią stare plecaki na 50 proc. zniżki na zakup nowego.

- W dniach 6 -16 sierpnia br. w hipermarketach Auchan będzie można wymienić stary plecak szkolny na nowy. Klienci, którzy przyniosą stary plecak szkolny do Punktu Obsługi Klienta otrzymają bon na zakup nowego ze zniżką 50 proc. Stare plecaki powrócą do obiegu po rewitalizacji lub ich przetworzeniu - czytamy w komunikacie prasowym Auchan.

Część z plecaków zebranych w ramach akcji zostannie przekazane do dalszego użytkowania. Natomiast pozostałe będą przekazane do recyklingu przemysłowego. Dalszy los plecaków zależy od ich stanu. Auchan realizuje akcję szkolną we współpracy z fundacją Eco-textil, która zajmuje się recyklingiem tekstyliów. Ze środków uzyskanych z recyklingu zakupiony będzie profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny – trójkołowych rowerków dla niepełnosprawnych z wybranej szkoły specjalnej.

- Auchan działa na rzecz środowiska, jednocześnie zwraca szczególną uwagę na kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu, dobre relacje z lokalnymi społecznościami, angażuje się również w pomoc dzieciom. Poprzez podejmowane przez nas działania chronimy środowisko i edukujemy naszych klientów - szczególnie tych najmłodszych - pokazujemy, że każde, nawet najmniejsze aktywności mają znaczenie - mówi Dorota Patejko, dyrektor Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska.

"Wymień stary plecak na nowy" jest kolejną akcją szkolną prowadzoną przez sieć sklepów Auchan. Klika dni temu w marketach pojawiły się zestawy szkolne za 9,99 zł. W wyprawce znajduje się 15 przedmiotów potrzebnych dla ucznia.

DF

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 200 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
stachsgh
Witam !!
Super akcja !! Popieram.
Ale takie też mogą być https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki