REKLAMA

Niecodzienna oferta szkolna w Auchan

2020-07-31 08:40
publikacja
2020-07-31 08:40
fot. mimpki / Shutterstock

W marketach Auchan klienci kupią wyprawkę szkolną za 9,99 zł. Sieć sklepów w ramach akcji "Powrót do szkoły" przygotowała zestaw 15 niezbędnych produktów.

Auchan przygotował wyprawkę szkolną za 9,99 zł w ramach akcji "Powrót do szkoły". W zestawie znajduje się 15 przedmiotów potrzebnych każdemu uczniowi. Łącznie w ofercie przygotowanej na najbliższy rok szkolny sieć sklepów przygotowała ponad 450 produktów marki własnej.

Łącznej w programie "Powrót do szkoły dostępnych jest około 2,9 tys. artykułów. Wśród nich klienci marketów znajdą m.in. bajki, plecaki oraz trzy kolekcje artykułów szkolnych od plecaka po zeszyty. Dodatkowo konsumenci mogą kupić produkty z nowej serii przeznaczonej dla osób leworęcznych.

- Troska o środowisko naturalne jest niezwykle ważnym aspektem działalności Auchan. Jako firma odpowiedzialna społecznie podejmujemy liczne działania w tym zakresie. Jednym z nich jest tegoroczna, wyjątkowa akcja Powrót do szkoły. W tym roku zapewniamy klientom nie tylko wybór artykułów szkolnych najwyższej jakości, w bardzo dobrej cenie, ale również pokazujemy, że decydując się na produkty ekologiczne mamy realny wpływ na ochronę naszej Planety - mówi Dorota Patejko dyrektor Komunikacji i CSR Auchan Retail Polska.

Wśród produktów przygotowanych w szkolnej ofercie są przedmioty przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu, posiadające certyfikat FSC lub które można kupić bez zbędnych opakowań, czytamy w komunikacie prasowym Auchan Polska Retail.

DF

Źródło:
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki