REKLAMA

W czwartek rozpoczyna się China Expo z udziałem ok. 200 wystawców z Chin

2016-09-14 19:19
publikacja
2016-09-14 19:19
W czwartek rozpoczyna się China Expo z udziałem ok. 200 wystawców z Chin
W czwartek rozpoczyna się China Expo z udziałem ok. 200 wystawców z Chin
fot. OLIVIER LANRIVAIN / / FORUM

Około 200 producentów i eksporterów m.in. z branży spożywczej, budowlanej, oświetleniowej czy AGD z różnych regionów Chin przedstawi swoje towary i usługi na rozpoczynających się w czwartek w Warszawie VI targach China Expo - China Brand Show Poland 2016.

Impreza będzie okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z chińskimi przedsiębiorcami oraz poznania specyfiki funkcjonowania rynku Państwa Środka. Odbywa się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, w dniach 15-17 września.

W charakterze wystawców przybędzie na targi około 200 producentów i eksporterów z różnych regionów Chin. Na stoiskach przedstawią m.in. produkty oświetleniowe i spożywcze, materiały budowlane oraz osprzęt, elektronikę, wyposażenie wnętrz - w tym kuchni i łazienek, artykuły gospodarstwa domowego, części samochodowe oraz upominki.

Polscy przedsiębiorcy zainteresowani nawiązaniem współpracy z Chinami otrzymają m.in. katalog, opisujący zainteresowanych współpracą wystawców.

Targom towarzyszyć będą konferencje m.in. o zagrożeniach związanych z importem z Chin, sposobach ich unikania, metodach weryfikacji kontrahentów, największych błędach popełnianym podczas transportu z Azji, a także kwestiach związanych z rejestrowaniem znaku towarowego przy imporcie oraz eksporcie i z przygotowaniami do bezpiecznej współpracy z przedsiębiorcami z Chin.

Eksperci przedstawią też szanse polskiego eksportu do Chin oraz azjatycką etykietę biznesową.

Oprócz wydarzeń typowo biznesowych odbędą się także pokazy przybliżające chińską tradycję, kulturę i kuchnię. M.in. przewidziano koncert tradycyjnej muzyki chińskiej, warsztaty kaligrafii oraz grę w Go. Organizatorzy przewidzieli też bezpłatną lekcję języka chińskiego.

China Expo - China Brand Show Poland odbywa się co roku od 2011 roku. W VI edycję włączyło się chińskie Ministerstwo Handlu.

Patronat nad targami objęły m.in. Ministerstwo Rozwoju, Krajowa Izba Gospodarcza, Ambasada Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce, Polska Izba Handlu, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Polska Agencja Prasowa. (PAP)

zab/ jzi/

Źródło:PAP
Tematy
Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Woda pod Twoją marką i stojąca za nią historia

Advertisement

Powiązane: Chiny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~na_temat
Przy tej ilości wartość przeszacowana conajmniej x2. Codziennie transporty wjeżdżają do Polski. Rozwiązanie: zalegalizować, usankcjonować, opodatkować. Dzisiejsza sytuacja jest jak prohibicja; zarabiają tylko bandyci.
~na_temat
Ups, lejce mi się pomyliły, komentarz nie do tego artykułu. Proszę moda o usunięcie obu.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki