REKLAMA

Uchodźcy trafią ze Szwecji do Polski

2015-12-08 04:57
publikacja
2015-12-08 04:57
Uchodźcy trafią ze Szwecji do Polski
Uchodźcy trafią ze Szwecji do Polski
fot. Grazyna Myslinska / / FORUM

Komisja Europejska chce ulżyć Szwecji i proponuje zabranie 23 tys. osób przybyłych tam z Syrii, Iraku i Erytrei. Kraj ten nie radzi sobie z obecną falą przybyszy.

fot. Grazyna Myslinska / / FORUM
Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że dla "kwoty szwedzkiej" Komisja chce zastosować taki sam klucz podziału, jak dla uzgodnionych wcześniej kwot uchodźców przesiedlanych z Grecji i Włoch. W tej sytuacji Polska musiałaby przyjąć dodatkowo ok. 1800 osób.

W sumie z uzgodnioną wcześniej liczbą 6182 osób, do września 2017 r. w naszym kraju znalazłoby się blisko 8 tys. uchodźców - czytamy w gazecie.

Na razie Polska nie wysłała jeszcze żadnego zaproszenia.(PAP)

sto/

Źródło:PAP
Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (98)

dodaj komentarz
~abc
Boże nie dopuść aby ci gwałciciele do nas dotarli. Oni są nieobliczalni i gwałt na dzieciach to często element kultury islamistów, jak głosili ci z gangu uchodzców w UK
~ASD
NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Polak
Polska nikogo nie przyjmie - nikt nie będzie decydował co i kogo mamy przyjmować tylko my sami.
Jasne? - żadne komisje żadni szwedzi - jak ich wpuścili to niech utrzymują.
~janusz
POLSKA NIECH NIE PRZYJMUJE ŻADNYCH UCHODŹCÓW BO TO BĘDĄ BARDZO DUŻE PIENIĄDZE DLA BUDŻETU A POLACY NIE MAJĄ PRACY WIEM COŚ O TYM BO SZUKAM PRACY OD 2 LAT.
~etc
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Pawel
Wlasnie nie chcemy uchodzcow muzulmanskich ze Szwecji ktorzy gwalca kobiety i powoduja burdy na ulicach, jeszcze czego nie potrzeba nam gwalcicieli, zlodzieji, terrorystow, won tam skad przyszli.
~nov
Niestety PIS po wygranych wyborach rozkladza dzis rece. Jakos Wegry i Slowacja zaskarzyly decyzje o podzialach kwotowych emigrantow a Polska nie. Ogolnie nie robimy nic w temacie a do podzialu jest jeszcze pula 400tys z Turcji. I Pis dalej nic.
~swiadom
Nie robimy nic? Premier Beata Szydło już się wypowiedziała w temacie i jak na razie nie widać żadnych imigrantów w Polsce, nie paplaj bzdur, tylko najpierw poszukaj konkretów

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/506889,szydlo-na-szczycie-ue-brak-zgody-polski-w-sprawie-przyjecia-kolejnych-uchodzcow.html
~zblazowany odpowiada ~swiadom
muwisz o jaroslawie szydlo?
~muwisz odpowiada ~zblazowany
co za zapaść intelektualna...

Powiązane: Unia zmaga się z napływem imigrantów

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki