REKLAMA

Kierowca Ubera jak kurier - dostarczy paczkę

2021-04-30 11:10
publikacja
2021-04-30 11:10
fot. Proxima Studio / Shutterstock

Platforma Uber dostanie nowe funkcje. Użytkownicy będą mogli m.in. wysłać przesyłkę oraz zamówić przejazd z miesięcznym wyprzedzeniem – podaje portal Business Review.

Uber zapowiada sporo zmian na swojej platformie. Klienci zyskają m.in. dodatkowe warianty podczas rezerwacji przejazdu. Wkrótce kierowcy Ubera dostarczą również przesyłki. Według zapowiedzi, w aplikacji Uber mają pojawić się trzy nowe opcje:

  • Uber Connect,
  • Uber Reserve,
  • Uber Hourly.

Pierwsza z nowych usług (Uber Connect) umożliwi wysyłanie przesyłek. Paczki będą dostarczane w podobny sposób jak tzw. przesyłki konduktorskie. W tym wypadku kurierem jest kierowca Ubera. Będzie on przekazywał m.in. zamówione zakupy pod wskazany adres. Aktualnie usługa jest dostępna w ponad 25 miastach i zostanie rozszerzona na kraje europejskie, w tym Amsterdam, Londyn, Oslo oraz Warszawę.

Kolejna funkcja, która pojawi się w aplikacji Uber (Reserve) rozszerzy zakres zamawiania przejazdów. Klienci będę mogli wskazać datę i godzinę przejazdu do 30 dni przed planowaną podróżą. Początkowo nowa usługa będzie dostępna w USA. Trzecia opcja (Uber Hourly) pozwoli na rezerwację samochodu i kierowcy "na godziny". Funkcja może być przydatna w sytuacji, gdy użytkownik ma do załatwienia sporo spraw w różnych częściach miasta.

Dodatkowe funkcje otrzyma również aplikacji Uber Eats. Klienci będą mieć możliwość zamawiania posiłków z wyprzedzeniem z zamkniętych restauracji. Oprócz tego, użytkownicy aplikacji zyskają opcję łączenia zakupu produktów z różnych miejsc oraz widok kilku koszyków jednocześnie. Aktualnie firma prowadzi testy nowych usług w Uber Eats na terenie Stanów Zjednoczonych.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
syn_kornela
Przecież jazda za te grosze opłaca się tylko bydłu bez szkoły albo ukraincom. Ale to też do czasu aż zrozumieją, że w KAŻDEJ innej pracy zarobią więcej.

Powiązane: Uber

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki